Як перевести ампери. силу струму перевести в ампер.

ампери - стандартна системна одиниця виміру сили струму (СІ). Досить велика за побутовими мірками, тому кратні одиниці (кілоампер) на практиці використовуються рідко. Зате в характеристиках електронної апаратури (особливо мініатюрної) часто зустрічається дольная одиниця - міліампер. Побутова електроапаратура зазвичай описується таким параметром, як потужність (вимірюється у ВАТ). Підключати же побутові електроприлади доводиться до електромережі, що має обмеження по силі струму. Щоб уникнути постійного спрацьовування запобіжників, необхідно уявляти, як на практиці перевести ампери в інші одиниці виміру.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - калькулятор;
  • - технічна документація на електроприлади.
Інструкція
1
Якщо потрібно перевести ампери в інші одиниці виміру сили струму (частинні або кратні), то просто помножте кількість ампер на відповідний коефіцієнт. Так, наприклад, щоб перевести ампери в міліампер помножте число ампер на 1000, а для перекладу ампер в кілоампер - помножте на 0,001. Відповідно, при перекладі ампер в мегаампери помножте силу струму на 0,000001, а при перекладі в мікроампери - помножте на 1000000. Решта частинні та кратні одиниці вимірювання сили струму в побуті і при вирішенні стандартних завдань практично не використовуються.
2
Щоб оцінити максимальну сумарну потужність споживачів електроенергії, яку здатна витримати ваша електромережа, помножте силу струму (в амперах), на яку розраховані запобіжники, на напругу в мережі (220 вольт). Отримане значення буде дорівнювати допустимій потужності одночасно підключених електроприладів, вираженою у ВАТ. Таким чином (чисто практично) ампери можна перевести в вати.
3
Аналогічно можна розрахувати максимальну потужність електроапаратури при її підключенні до автономних джерел енергії. Як правило, на акумуляторах і елементах живлення вказується напруга і максимальний струм, на який розрахований джерело електроенергії. При підключенні занадто потужного споживача, джерело струму може дуже швидко вийти з ладу або, навіть спалахнути.
4
Для визначення споживаної потужності вивчіть технічну документацію електропристрої або пошукайте інформацію на корпусі приладу. Потужність електроапаратури вказується у ВАТ (Вт, W), кіловатах (кВт, kW) або міліватах (мВт, mW).
5
Прімер.Битовая електрична мережа розрахована на максимальний струм 20 ампер.Вопрос.Сколько стоваттних електролампочок можна включити одночасно? Решеніе.1. Оцініть максимальну потужність навантаження електромережі: 20 (А) * 220 (В) = 4400 (Вт) .2. Розділіть загальну допустиму потужність мережі на потужність однієї лампочки: 4400 (Вт)/100 (Вт) = 44 (штуки) .Ответ.Одновременно можна підключити 44 лампочки.