Як підвищити температуру двигуна. температурний датчик на ваз 2109.

Підвищена температура охолоджуючої рідини може бути для двигуна як благом, так і бідою. Напевно, не раз вам доводилося бути очевидцем того, як влітку в «пробці» стоїть автомобіль з увімкненою аварійною сигналізацією та піднятим капотом, а від радіатора йде пара. Це перегрів двигуна. Якщо ж не виконується температурний режим роботи двигуна взимку (температура менше робочої), це також веде до підвищеного зносу деталей, збільшення витрати палива і інших неприємностей. Як цього уникнути?
Інструкція
1
Проаналізувавши причини, що викликають перегрів двигуна влітку, спробуйте скористатися цими знаннями для вирішення питання підвищення температури охолоджуючої рідини взимку. Якщо влітку ви намагалися якнайменше закривати площу радіатора від проходить через нього, взимку, навпаки, потрібно зменшити кількість повітря, що проходить через радіатор. Для цього встановіть регульовані жалюзі перед радіатором або закріпіть до його решітці утеплювач. Змінюючи величину отворів в утеплювачі, ви зможете міняти кількість проходить через радіатор холодного повітря.
2
Перевірте, і по можливості якомога герметичнее закрийте моторний відсік автомобіля знизу. Для того щоб утеплити двигун зверху, використовуйте теплоизолятор, який має таку властивість, як негорючість, має низьку теплопровідність. Використовуйте тільки оригінальні утеплювачі, які кріпляться до капота зсередини, щоб уникнути можливих неприємностей.
3
Ще один прилад системи охолодження, який відповідає за температуру охолоджуючої рідини - це термостат. На деяких автомобілях термостат, який прослужив більше року, втрачає свої технічні характеристики: клапан відкривається і направляє охолоджуючу рідину по великому колу (через радіатор) при температурі на 4-5 градусів нижче необхідної. Перевірте працездатність термостата і при його несправності замініть. Якщо у вашому автомобілі встановлений термостат з температурою відкриття клапана 83 ° -87 ° (для виконання західних стандартів екології), поміняйте його на термостат з температурою відкриття клапана - 92 °.
4
Якщо автомобіль повністю справний, дотримуйтесь простих порад, щоб підвищити температуру двигуна: - своєчасно замініть старий відпрацював антифриз на новий; - після пуску прогрійте двигун до температури 40-50 градусів і спокійно починайте рух; - продовжуйте їзду на невисокій швидкості і оборотах 2000-3000 поки двигун не розігріється до робочої температури.
Корисна порада
Теплоізолятор, яким ви вкриє двигун зверху, не тільки підвищить його температуру, а й створить більш комфортну обстановку в салоні автомобіля, т.к. знизить рівень шуму.