Як зшити тапочки з хутра. Як зшити тапки.

Як багато можна вкласти любові і тепла в кімнатні тапочки з хутра, шкіри, драпу і т.д., якщо зшити їх своїми руками. Дуже важливо, щоб вони були зручними, і, звичайно ж, красивими. Сьогодні можна купити кімнатні тапочки на будь-який смак. Але можна і зшити їх самостійно.
Вам знадобиться
  • - хутро;
  • - ножиці;
  • - товсті нитки і голка;
  • - драп або повсть;
  • - шкіра ;
Інструкція
1
Виготовте викрійку верхній частині і підошву, скориставшись для цього старими капцями. Відсіч верхню частину від підошви. В результаті вийде дві деталі викрійки: верхня частина і підошва.
2
Щоб не псувати тапки для виготовлення викрійки, покладіть аркуш паперу на підлогу і станьте на нього ступень. Обведіть контури ступні. До отримую кресленням додайте ще один сантиметр на припуск. Таким чином, отримаєте викрійку підошви.
3
Щоб зробити викрійку верху тапок, прикладіть листок паперу до ноги, обріжте його. Так отримаєте чорновий варіант викрійки верхній частині. Додайте на припуск два сантиметри і виріжте. Таку викрійку можна буде використовувати неодноразово.
4
Прикладіть викрійку верхній частині тапок до хутра і будь-який інший щільної тканини, наприклад, драпу. Виріжте дві деталі верху і зшийте їх разом. Повторіть ті ж дії, щоб виготовити верх для другого тапка. В якості хутра можете взяти стару шубу, дублянку або шапку. Прикрасьте кантом або тасьмою.
5
Для виготовлення підошви скористайтеся старої сумкою або чобітьми. Прикладіть підошву до драп або повсті і виріжте устілку. Для міцності виріжте кілька деталей підошви і склейте їх разом за допомогою клею «Момент». Зачекайте, поки клей висохне. Після чого з'єднуйте верхню частину з підошвою тапок. Складіть їх і прошийте вручну або машинці петельним швом по лицьовій стороні.
6
Для виготовлення підошви також можете скористатися старим лінолеумом. Але при такому способі можуть виникнути труднощі при зшиванні деталей тапок. Щоб полегшити сточування деталей скористайтеся наперстком.
7
Кольоровий товстою ниткою, шнурком або шкірою зробіть декоративний шов. Шов можете обшити кантом або тасьмою. Один тапок готовий. Викрійку для другого робіть дзеркальним відображенням першого.
8
В тапочки вкладіть устілки з хутра або повсті. Щоб устілка не рухалися і не збивалася, приклейте її. Верх прикрасьте вишивкою, аплікацією зі шкіри, помпонами або китицями з хутра.