Як продовжити життя автомобілю.

Купити автомобіль - це всього півсправи. Треба за ним ретельно доглядати - тоді він буде працювати справно, ніколи не підведе і «проживе» довгу і корисну для господаря життя. Щоб якомога рідше опинятися перед необхідністю ремонту свого залізного друга, дотримуйтесь деякі прості правила.
Вам знадобиться
  • - якісне паливо, масло, антифриз і т.д.;
  • - автокосметика, антикорозійне покриття і т.д.
Інструкція
1
Прислухайтеся до рекомендацій автовиробника і завжди заливайте те масло, яке відповідає зазначеним параметрам. Повністю міняйте масло не рідше ніж через 15-20 тисяч км пробігу. Намагайтеся купувати тільки якісне і непрострочені масло.
2
Заправляйте автомобіль нерозбавленим паливом хорошої якості. По можливості користуйтеся тільки перевіреними заправками і зберігайте чеки. Не допускайте, щоб бензин в бензобаку закінчився.
3
Не менше двох разів на рік міняйте охолоджуючу рідину в радіаторі.
4
Бережіть підвіску, що не ганяйте по ярах і нерівних дорогах. Саме від стану підвіски залежить безпека руху, стійкість авто на дорозі, керованість і, звичайно, комфорт в салоні.
5
Піклуйтеся про лакофарбовому покритті. Частіше мийте машину, краще ручним способом. Користуйтеся автокосметикою, яка має захисний ефект. Наносите антикорозійне покриття на внутрішню сторону крил, днища, кузова - і вашому авто будуть не страшні бруд і іржа.
6
Найчастіше прибирати в салоні, пилососьте і проводите хімічну чистку.
7
Щоб продовжити автомобілю життя, не возите в ньому непомірні тяжкості.
8
Паркуйтеся завжди з використанням ручного гальма, так як це дозволить знизити навантаження на трансмісію. Тільки не забудьте перед тим, як рушити в дорогу, зняти машину з гальма.
9
Чи не з'їжджайте з гірки на гальмах, щоб уникнути перегріву гальмівних накладок. Краще поперемінно відпускайте і натискайте педаль гальма.
10
Ніколи не мийте двигун під тиском великим напором мильної води; окремі крихкі частини можна таким чином пошкодити. Регулярно чистите його серветками і ганчірками з використанням щадних чистячих засобів.
11
Сідаючи в машину, першим ділом заводите двигун, а вже потім включайте клімат-контроль, радіо і обігрів сидінь - так ви зменшите знос двигуна.
12
Уважно прислухайтеся до незвичайних звуків; будь дивний сторонній звук повинен бути уважно вивчений і усунутий. Якщо ви чуєте скрип гальм, міняйте колодки, а скреготіння може означати необхідність заміни гальмівного диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3NMkIiH1eLw