Як намалювати пейзаж.

Сільський пейзаж - традиційний сюжет для російського живопису, зручний для навчання малюванню пейзажів. Якщо у вас є можливість виїхати за місто, ви можете в будь-який момент навчитися малювати сільські пейзажі, передаючи в малюнку їх неповторну атмосферу, і відпрацьовувати це вміння все більше і більше.
Інструкція
1
Для початку побродите по сільській місцевості, щоб зрозуміти, який саме ділянку пейзажу і сільських будівель вам найбільш привабливий, і який пейзаж ви хочете відобразити. Підберіть композицію малюнка, зручно сядьте так, щоб в огляд потрапляв весь «кадр», який ви будете замальовувати.
2
Використовуйте для малювання прості олівці чи акварельні фарби, вугілля, сангину та інші мальовничі матеріали, які підходять для малювання на природі. Зручно користуватися розкладним етюдником для малювання на пленері - закріпіть на етюднику аркуш паперу або ґрунтований картон почніть робити начерк нейтральним тоном тонкими лініями.
3
Якщо ви ставите перед собою завдання передати яскравість і барвистість природи і сільських буднів, користуйтеся кольоровими фарбами. Для осінніх і зимових пейзажів підійдуть монохромні барвники.
4
В вашому малюнку важливий не тільки природний пейзаж, а й архітектурний - незважаючи на те, що сільські будови не відрізняються високою художністю і не є творами зодческая мистецтва, в них є своя краса і гармонія, яку вам потрібно постаратися передати.
5
Малюючи сільський пейзаж, найбільше уваги приділяйте тому, щоб об'єднати будови і природу в єдине ціле, створюючи загальну атмосферу сільській місцевості - і приділіть максимум уваги повітрю, який наповнює пейзаж.
6
Малюнок сільського пейзажу повинен передавати глядачеві відчуття простору і легкості, а також яскраві відчуття від пори року, зображеного на картині - зими, весни, літа або осені.
7
Зробіть свій малюнок гармонійним - додавайте в нього невеликі, але яскраві елементи сільського життя: колодязь, лавку, розсохлий паркан, місцевих жителів та дітей.
Зверніть увагу
Як намалювати весняний пейзаж або зимовий за допомогою олівця? Це допоможе передати простір природи і того пейзажу, який ви малюєте за допомогою олівця. Після цього вже можна переходити і до деталей пейзажу - малювати камені, гальку, дерева, траву, кущі та інші об'єкти пейзажу.
Корисна порада
От і ми спробуємо намалювати простий, але симпатичний літній пейзаж, який цілком можна змалювати з звичайної фотографії. Візьміть олівець 2В і позначте на малюнку прямокутник, який представлятиме собою краю картини. Як ви пам'ятаєте, такий пейзаж можна (і потрібно, для тренування) малювати з фотографії.