Як отримати яскравий колір.

Коли ви створюєте черговий шедевр за допомогою кистей і фарб, вам напевно хочеться, щоб малюнок вийшов яскравим і насиченим. Живопис розділяє близько 20 яскравих відтінків, скласти які ви можете самостійно. Перш ніж приступити до малювання, спробуйте отримати яскравий колір, змішавши фарби потрібним чином.
Вам знадобиться
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - палітра.
Інструкція
1
Приготуйте велику зручну палітру, на якій можна змішувати одночасно кілька варіантів. Для цього візьміть чисту білу тканину, пластмасовий піднос, лаковану дощечку або папір. Приготуйте декілька кистей і баночку з водою. Звичайно, щоб отримати яскраві кольори, не обійтися без хороших професійних фарб, але можете використовувати звичайні гуашеві або акварельні.
2
Перемішуйте по черзі основні відтінки і отримуйте яскраві проміжні кольори: при змішуванні червоного і жовтого вийде помаранчевий, а при з'єднанні синього і червоного можна побачити соковитий фіолетовий колір. Всі кольори, які виходять, порівнюйте на робочому полотні паперу.
3
Змішайте близькі кольори, наприклад, зелений і жовтий, червоний і оранжевий, синій і фіолетовий. За рахунок додавання відтінку колір стане дуже насиченим і яскравим.
4
Деякі кольори можна зробити яскравіше за допомогою теплих відтінків, для цього додавайте до фарб на палітрі помаранчеву або жовту фарбу. Наприклад, рожевий колір стане набагато інтенсивніше і цікавіше, якщо додати в нього трохи помаранчевої фарби.
5
Щоб відтінити вийшов колір і привернути до нього увагу, оточіть його лініями і деталями приглушених контрастних тонів, наприклад, квітка червоного кольору буде виглядати набагато привабливіше серед зеленої трави, ніж на тлі коричневих шпалер.
6
Щоб зробити холодний колір більш яскравим, оточіть його приглушеними теплими тонами. Наприклад, щоб виділити синій чистий колір, додайте поруч з ним помаранчевих фарб. Регулюйте кількість синього та помаранчевого кольорів, щоб досягти максимального контрасту і яскравості.
7
Насиченість кольорів підкресліть чорними деталями, чорний колір надає малюнку глибину і складність. Використовуйте чорний колір дуже акуратно. Якщо в ньому видно коричневий або синій відтінок, таку фарбу застосовуйте дуже обережно. Для додання кольору більш темного відтінку додавайте чорний колір в палітру самим кінчиком тонкої кисті.
8
У живописі для досягнення нашої мети також широко використовується білий колір, нанесіть його в якості грунтовки під малюнок, зробивши, таким чином, підстава для соковитих і насичених відтінків. Додавайте білий колір до інших фарбам, якщо вам необхідні пастельні тони (блідо-рожевий, світло-зелений, ніжно-блакитний).
Корисна порада
У кожної людини виникає своє психологічне сприйняття і цветоощущение, тому врахуйте всі нюанси впливу кольорів на людину і їх взаємного поєднання.
Салатовий - колір свіжості. Він легкий і неагресивний. Сучасні виробники фарб пропонують на вибір широкий спектр колір ів. Але не завжди виходить знайти потрібний нюанс. А створити його можна самостійно і на палітрі живописця, і на будівельному палітрі. Достатньо знати кілька основних правил змішування фарб.
Вам знадобиться
  • ілюстрація в журналі, клаптик тканини, фарби, аркуш паперу, палітра.
Інструкція
1
Підготуйте зразок салатового колір а. Зразком може послужити ілюстрація в журналі, клаптик тканини або навіть предмет бажаного відтінку. Для того щоб отримати салатовий відтінок, приготуйте два основних колір а - жовтий і бірюзовий. Для початку варто повправлятися на палітрі з невеликою кількістю фарби.
2
Візьміть бірюзовий і жовтий колір а в рівних пропорціях. Перемішайте фарби на палітрі і нанесіть на аркуш паперу. Чим більше буде площа пофарбованої поверхні, тим наочніше буде результат. Тому не шкодуйте паперу для пробних мазків і ви побачите, наскільки близький вийшов колер до зразка.
3
При змішуванні фарби можуть змінювати яскравість і насиченість. У тому випадку, якщо вийшов відтінок вас не влаштовує, сміливіше варіюйте фарбами. Додайте бірюзовий, якщо хочете бачити більш яскравий і насичений колір . Відповідно, якщо вам потрібен відтінок світліше і ніжніше, додайте жовтого колір а. Щоб не перестаратися - додавайте фарби невеликими порціями, інакше вам доведеться починати спочатку. Змішуйте і періодично звіряйте вийшов колір зі зразком.
4
Щоб надати салатовому колір у пастельний характер - додайте в готовий колер невелику порцію білої фарби. Білий колір подарує відтінку легкість, ніжність і легкість.
5
Відповідно, салатовий можна зробити більш складним і глибоким завдяки чорному колір у. Чорний використовуйте гранично акуратно і дозовано. Злегка торкніться фарби краєм сухої кисті і нанесіть чорний на палітру. Ретельно перемішайте і спробуйте на аркуші паперу для того, щоб оцінити результат. Поступово змішуючи колір а, домагайтеся потрібного нюансу. Перемішуючи фарби, ви не тільки створите неповторний, індивідуальний колір , але і насолодитеся творчим процесом.