Чому люди розмовляють уві сні.

Вимовляти якісь слова і навіть цілі фрази в сні може значна кількість людей. Вважається, що говорять в цьому стані половина маленьких дітей і не менше 5% дорослих, хоча не виключено, що їх може бути набагато більше, адже мало хто звертає на це увагу або відразу ж відправляється за консультацією до медиків. Але, звичайно, усвідомлювати те, що у сні можна «вибовкати» якісь секрети, людям неприємно і вони намагаються зрозуміти, чому так відбувається і як припинити свої «сонні одкровення».
Інструкція
1
Вчені пояснюють, що в період сну в мозку людини нервові клітини функціонують так само активно, як і під час неспання, тому сплячі можуть не тільки щось вимовляти, але і рухаються і у них змінюється вираз обличчя. Проявляється це у всіх, але різною мірою. Кажуть у сні люди, у яких особливо збудлива нервова система, що в свою чергу є наслідком або дуже сильного перенапруження, або якихось вроджених особливостей людини, отриманих у спадок від батьків.
2
Але емоційна нестійкість - це, звичайно, не ознака якогось захворювання. Деякі люди досить вразливі і, переживаючи дуже сильні почуття днем, вночі можуть проговорювати пережите у сні. Це властиво, наприклад, багатьом дітям, які таким чином реагують як на свої страхи, так і на дуже радісні собитія.Поетому, зустрівшись з випадками розмови уві сні, медики не поспішають застосовувати радикальні способи лікування, якщо, звичайно, воно не викликано якимись то серйозними причинами, наприклад, психічними розладами або наркотичної завісімостью.Многіе люди з тих, кому є що приховувати від родичів, дуже переживають, що в несвідомому стані можуть видати свої ретельно оберігаються секрети. Психологи вважають, що підстав для цього немає, якщо таємниця зберігається вже довго. Кажуть у сні під враженням якихось свіжих подій.
3
Якщо ви схильні до сноговореніямі, не варто переживати і, тим більше, впадати у відчай. Перед сном необхідно зняти розумове напруження. Якщо у вас був важкий день, і ви ніяк не можете відійти від пережитих подій, постарайтеся розслабитися: увімкніть приємну музику, прийміть ванну з ароматичними маслами, наприклад, з лавандою, погуляйте на свіжому повітрі або хоча б вийдіть на балкон подихати свіжим повітрям. Коли ж емоції переповнюють вас так, що побороти їх ви не в змозі і довго не можете заснути, прийміть заспокійливий засіб. Це може бути ложка меду з чашкою теплого молока або седативний засіб (але цим без вказівок лікаря захоплюватися не варто).
4
Не варто перед тим, як лягти в ліжко, налягати на важку, жирну їжу і взагалі переїдати: це порушує будь здоровий сон. Ну і, як ви розумієте, перегляд бойовиків або фільмів-катастроф на ніч теж не сприяє спокійним сновидінням. Емоційний стрес можуть викликати і прочитання деяких друкованих видань, тому постарайтеся обходитися без них, якщо не хочете, щоб ваші думки з цього приводу вночі прослухали домочадці.
5
До речі, медики звертають увагу на те, що ймовірність сноговоренія в задушливому приміщенні посилюється в два рази. Тому перед тим, як лягти відпочивати, обов'язково провітрюйте приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OylJw9IgXqE