Як продати вигідно нерухомість.

Продаж нерухомості - важкий процес. Не всі довіряють цю справу професіоналам і часто намагаються самостійно отримати найбільшу вигоду від угоди. Це можливо при дотриманні декількох простих правил.
Інструкція
1
Подавайте оголошення про продаж у великі газети, на радіо і телебачення. Практично в кожному засобі масової інформації є розділ оголошень про продаж нерухомості. Саме туди вам і варто звернутися. Не вдавайтеся до розклеювання оголошень на кривих листках з рукописним текстам на під'їздах і в транспорті. Подібні папірці викликають негативні емоції і явно не матимуть позитивного ефекту у потенційних покупців.
2
Вкладайте в оголошення про продаж максимум потрібної інформації. «Продам однокімнатну квартиру, телефон 123456» - найгірший варіант. Додайте інформацію про район, де знаходиться нерухомість, впишіть пару прикметників типу «просторий», «світлий» та інші. Розповідь в трьох рядках може здобути належний ефект лише при ретельній його розробці.
3
Підготуйте приміщення до продажу. Нерідко продавець не піклується про те, як виглядає його товар в очах покупця. Це груба помилка. У квартирі або офісі, виставленому на продаж, не повинно бути непотрібного ні вам, ні покупцеві мотлоху. Заздалегідь винесіть все на смітник.
4
Виправте очевидні зовнішні недоліки приміщення. Звичайно, в дев'яноста відсотках випадків покупець буде робити ремонт, але все ж варто спростити йому цю задачу. Уявіть прибрану квартиру без протікають труб і відірваного ламінату, і вигода не змусить себе чекати.
5
Позбавтеся від зайвих меблів. Залишити диван з стирчать пружинами або стіл на трьох ніжках новому господареві - не завжди благородно. Створіть атмосферу затишку, залишайте лише те, що додасть приміщенню приємний вигляд. Враховуйте те, що вірно розставлені меблі або її відсутність здатні візуально збільшити розміри квартири.
6
Спілкуйтеся з покупцем охоче й доброзичливо. Завжди пам'ятайте, що продаж нерухомості - ваша мета, а не чиясь ще. Не запізнюйтесь на зустрічі, відповідайте на дзвінки, розповідайте всю запитувану інформацію, приховуючи важливих моментів. Ставлення продавця сильно впливає на прийняття рішення покупцем.