Як намалювати лілію.

Лілія - витончений і красивий квітка, улюблений багатьма. Вона має досить складну і багатогранну фактуру, і тому художники часто стикаються з труднощами в малюванні лілій.
Інструкція
1
В першу чергу вам потрібно намалювати основні форми лілії, опускаючи дрібні деталі. Намалюйте олівцем велику овальну область, схематично зображує основний контур квітки.
2
Нахил цього овалу повинен бути таким, яким є нахил квітки природною живої лілії. Всередині неї намалюйте ще один овал поменше - він буде центром квітки. Нижче намітьте лінії стебла і листя.
3
Усередині овалу олівцем накидайте контури вигнутих подовжених пелюсток, використовуючи як приклад фотографію справжньої лілії. Все пелюстки повинні рости з центрального овалу - серцевини.
4
Гострі кінчики пелюсток можуть злегка виступати за межі великого овального контура - це додасть лілії реалістичності. Незважаючи на те, що всі пелюстки у лілії однакові, на малюнку існує перспектива, і вам потрібно малювати ближні пелюстки більш крупно, ніж далекі. Також всі пелюстки по-різному загинаються - деякі загнуті назовні сильно, а деякі - демонструють всю свою довжину.
5
Пропрацюйте пелюстки - намалюйте чіткіше їх межі, намітьте центральні лінії заглиблень в пелюстках. Вони повинні злегка перекривати один одного, перебуваючи на трохи різній висоті.
6
Деталізуйте стебло - домалює на ньому силуети листя. В серцевині лілії намалюйте детально тичинки і маточки.
7
Щоб пелюстки виглядали достовірніше, нанесіть на них олівцем характерні цяточки різної форми і розміру, а потім акуратною штрихуванням відзначте області тіні і світла.
8
Надайте за допомогою штрихування обсяг пелюсткам. Штрихування повинна бути злегка округлої, повторяющей обриси і вигини пелюсток.
9
Домалюйте на нижній частині стебла подовжені вузькі листя, заштрихуйте їх темні і світлі місця, зробіть стебло об'ємніше. Лілія, намальована олівцем, готова.