Як віддячити за роботу.

Робота в колективі - щоденний складний процес, що включає в себе чиїсь злети і падіння. Часом начальство і не проти відзначити успіхи співробітника, але не завжди знає, як вірно це зробити.
Інструкція
1
Зверніться до співробітника усно. Подяка з вуст начальника - відмінний стимул для подальшої роботи. Не захоплюйтеся, будьте стримані, відзначте недавні успіхи і висловіть надію на подальші звершення. Обов'язково знизайте руку і посміхніться.
2
Напишіть лист подяки. Крім усного звернення, можна зробити і письмове. В деяких організаціях існують бланки із зразковим текстом для подяки співробітників. В їх відсутності на бланку організації напишіть лист від начальника відділу, а краще компанії, виділивши всі досягнення працівника.
3
Вручите грамоту за заслуги перед компанією. Грамота - один з почесних відзнак кращих співробітників фірми. Її отримання означає вдячність компанії, а також те, що вона цінує даного співробітника і стежить за його успіхами.
4
Вручите грамоту публічно. Розбавте сіру офісне життя врученням грамоти співробітнику перед колегами. Обов'язково промовте коротку промову, після закінчення якої спровокуйте оплески. Публічна похвала цінується не менше матеріальної нагороди.
5
Виділіть премію. Якщо досягнення співробітників дійсно зіграли важливу роль в роботі компанії, виділіть з бюджету певну суму для його преміювання. Така подяка хороша в разі колективної роботи над проектом, отримали успіх. Виділення одного співробітника матеріальної нагородою - не найкращий варіант.
6
Заснуєте звання «кращий співробітник» або «найкращий відділ». Перетворіть стандартну дошку оголошень в офісі на один тиждень в дошку пошани. Подяка у вигляді розміщення фотографій кращих співробітників на очах у всього офісу відзначилися співробітники оцінять по достоїнству. Подібний підхід буде стимулювати та інших працівників на кращу роботу.
Корисна порада
Не влаштовуйте публічну подяку занадто часто, так ви перетворите її в стандартну ситуацію. Відзначайте тільки серйозні успіхи в роботі співробітників.