Як відзначати на фото в Мейл.

"Мій світ" - сучасна популярна соціальна мережа, яка заснована на платформі mail.ru. Як і всі інші мережі, вона надає можливість користувачам розміщувати свої файли, наприклад фотографії, і відзначати на них себе і своїх друзів. Як же саме зазначити людини на фотографії в "Моєму світі"?
Інструкція
1
Спочатку зайдіть на сайт mail.ru. Для цього запустіть свій інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка браузера без лапок «www.mail.ru». Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій стороні сторінки знайдіть блок «Пошта». Якщо у вас вже є поштовий ящик, зайдіть на нього, ввівши у відповідні поля свої дані для авторизації. Натисніть кнопку «Увійти». Якщо ж у вас ще немає своєї пошти на mail.ru, створіть її, пройшовши покроково процес реєстрації ящика. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» і виконайте наведені вказівки.
3
Опинившись на своїй поштовій скриньці, вам необхідно зайти з нього на соціальну мережу «Мій світ». Для цього, перебуваючи на будь-якій сторінці ящика (вхідні, відправлені, видалені листи і т.д.), знайдіть у верхній частині сторінки посилання «Мій світ», натисніть на неї.
4
Якщо у вас ще немає своєї сторінки в "Моєму світі", вам необхідно буде створити її. Якщо у вас вже є свій аккаунт, ви відразу ж потрапите до себе на сторінку. На своїй сторінці в лівій стороні знайдіть невелике меню. Виберіть пункт «Фото».
5
Відкриється сторінка з вашими фотографіями. Сюди ви можете завантажувати будь-які фотографії в мережу, групувати їх в альбоми, редагувати безліч настройок і т.д., але перш ніж робити це, прочитайте правила користування сайтом.
6
Виберіть одну якусь фотографію, на якій хочете відзначити людини. Відзначати можна себе або друзів в "Моєму світі"! Під фотографією знайдіть кнопку «Відзначити друзів», натисніть її. На фотографії з'явиться область виділення, відкоригуйте її по вашому розсуду, щоб вона наочно показувала відмічуваного людини, і натисніть на кнопку «Зберегти». У разі неправильного виділення можна скасувати і почати заново. У вікні, виберіть одного із запропонованого списку або впишіть його вручну. Знову натисніть «Зберегти». Готово!
Соціальна мережа «Мій світ» - це не тільки листування з друзями, а й ще багато корисних для проведення часу функцій. Різноманітні ігри, можливість створювати і брати участь в різноманітних спільнотах, відправляти подарунки, «приклеювати» на фото стікери і відзначати на власних фотографіях на своїй особистій сторінці друзів. Все це і багато іншого Мої мир »пропонує кожному своєму користувачеві.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті «Мій світ».
Інструкція
1
Якщо у вас є цікаві, що запам'ятовуються фотографії, на яких відображені ваші знайомі із соціального сайту «Мій світ», поділіться ними з друзями. В цьому випадку на сторінці користувача відобразиться картинка з його ім'ям на зображенні.
2
Допомогти зробити свої фотографії доступними для друзів допомагає одна з опцій, пропонованих «Моїм світом». Скористатися нею зможе навіть початківець користувач, так як поставити мітку на зображення дуже просто.
3
Для цього вам спочатку потрібно зайти в свій аккаунт, попередньо ввівши в спеціальні поля облікові записи для входу - логін і пароль. Після цього виберіть місце розташування зображення, на якому ви збираєтеся відзначати друзів. І відкрийте необхідне зображення, якшо по ньому лівою кнопкою миші і тим самим відкривши його в збільшеному розмірі.
4
Це може бути ваша особиста фотографія, використана в якості головної, або зображення з будь-якого альбому з вашої сторінки. Вкажіть альбом, в якому знаходиться потрібне фото, і відкрийте картинку. Потім уважно подивіться на написи під зображенням. Натискаючи на них, ви можете вказати необхідне для фотографії дію: показати друзям, додати до вибраного, надіслати другу, відзначити друзів, оформити фото, номінувати на конкурс.
5
В даному випадку вам знадобиться пункт «Відзначити на фото». Клікніть на нього і виберіть на зображенні область, де потрібно поставити мітку і вказати одного. На фотографії з'явиться невеликий прямокутник, розмір якого ви можете регулювати самі. Перенесіть його на місце знаходження одного на картинці і натисніть кнопку «Зберегти».
6
Після цього поруч з фотографією відкриється вікно зі списком наявних у вас друзів. Впишіть ім'я потрібного користувача, відзначивши його галочкою, і ще раз натисніть «Зберегти».
7
Після виконаної операції у вашого друга з'явиться повідомлення про те, що він відзначений на фотографії. А зображення буде перенесено в альбом «Мене відзначили на фото» на його сторінці.
8
Аналогічним способом ви можете відзначити і себе на фотографії, для чого вам потрібно знайти в списку і відзначити напис «Це я!». Зазначена фотографія також відобразиться в альбомі «Мене відзначили на фото».