Як поміняти стару машину на нову. Як поміняти машину на гарантії.

Гроші на новий автомобіль є не у всіх. Як правило, перша машина досить стара і має масу відповідних віку проблем. Ваші справи йдуть краще, і ось ви замислюєтеся обзавестися новим автомобілем і одночасно позбутися старого.
Інструкція
1
Якщо ваш старий автомобіль в досить хорошому стані, можна звернутися в автосалон. Зараз нерідко практикують прийом старих машин у населення, а потім, після проведення незалежної експертизи і оцінки стану автомобіля, обмін їх на нові з відсутньої доплатою. Перевага даного способу в тому, що ваша нова машина перебуватиме на гарантії. Якщо у вас щось зламається, ви легко зможете звернутися в сервісний центр. Якщо ваш випадок визнають гарантійним, ви відремонтуєте автомобіль безкоштовно. Мінус один, але досить вагомий. Часто з'ясовується, що ваша машина коштує дешевше, ніж ви вважали. Отже, сума доплати буде висока.
2
Якщо ваша машина в поганому стані, ви можете взяти участь в програмі утилізації, пропонованої урядом. У зв'язку з популярністю, терміни закінчення даної акції перенесли на 2012 рік. Суть її полягає в тому, що ви здаєте свій старий автомобіль, за який не зможете виручити багато грошей, на утилізацію. За це вам видають сертифікат на певну грошову суму - 50 тисяч рублів. Витратити її можна тільки на придбання машини зі списку програми. Так ви не тільки отримаєте гроші, а й підтримаєте вітчизняну автомобільну промисловість.
3
Якщо ви знаєте, що у вашої машини є проблеми, але вона не така погана, щоб пускати її під прес, ви можете розмістити оголошення в мережі інтернет або виставити її на автомобільній барахолці з відповідною позначкою на склі про обмін на нову з доплатою. Є багато сайтів, що спеціалізуються саме на покупке- продажі обміні машин і такі оголошення користуються популярністю. Буде краще, якщо в своєму повідомленні на сайті ви будете чесні з майбутнім покупцем і щиро розповісте не тільки про достоїнства, але і про недоліки машини.