Як подолати слабкість.

Райдужні мрії і красиві плани на майбутнє завжди заряджають оптимізмом. Але коли настає момент приступати до їх реалізації, на зміну цьому станом можуть прийти страх і слабкість. Неможливість діяти впевнено, скутість, внутрішні комплекси - поширені прояв слабкості, від яких необхідно позбавлятися.
Інструкція
1
Займіться самоаналізом. Сядьте в спокійній обстановці, візьміть аркуш паперу і спробуйте записувати свої думки. Постарайтеся зрозуміти основні причини вашої слабкості. Можливо, вся справа в серйозних комплексах, які заважають вам жити і рухатися далі. Однак не виключено, що все набагато простіше. Іноді слабкість є захисним механізмом, якщо людина вибрала неправильний шлях і підсвідомо пручається деяким факторам і процесам власного життя. Виявлення причини - найголовніший крок для вирішення проблеми.
2
Почніть практикувати аутотренінг. Цей метод, що здається таким простим на перший погляд, відмінно зарекомендував себе. Створіть самі список фраз, які допоможуть вам змінитися внутрішньо. Наприклад, «всередині мене - колосальна сила» або «я повний енергії і сили». Повторюйте їх щодня перед дзеркалом. Не менш ефективно вимовляти подібні афірмації подумки, поєднуючи з йогівські асанами.
3
Якщо слабкість проявляється у вашому випадку в сором'язливості, невмінні відмовити і настояти на своєму, почніть виконувати невеликі вправи. Змушуйте себе якомога більше спілкуватися з іншими людьми і відстоювати свою точку зору. Перед виходом з будинку ставте перед собою невеликі завдання на день. Наприклад, зробити 3 «незручних» справи або проявити силу, наполігши на власній позиції в спірній ситуації.
4
Зверніться до психолога, якщо проблема надто глибока. Виберіть надійного фахівця. Поділіться з ним результатами самоаналізу, своїми основними переживаннями. Досвідчений психолог допоможе впоратися з ситуацією за кілька прийомів.
5
Займайтеся фітнесом, віддаючи перевагу силовим тренуванням. Між вашим фізичним і психічним станом існує нерозривний зв'язок. Помірні заняття в спортзалі допоможуть прискорити обмін речовин, підвищать загальний тонус організму, наповнять тіло енергією. Незабаром ви будете відчувати в собі силу і впевненість, які позитивно транслюються і на психологічний стан.