Як знайти роботу масажиста.

Не тільки випускники університетів із занадто «теоретичними» спеціальностями стикаються з проблемою працевлаштування. Часто навіть людина з такою затребуваною професією, як масажист, може не знати, як потрібно шукати роботу. Однак це дуже важливий навик, адже потрібно бути не тільки хорошим фахівцем, але і людиною, яка знає, де і як застосувати свої здібності.
Вам знадобиться
  • - дипломи та сертифікати про навчання;
  • - трудова книжка.
Інструкція
1
Отримайте освіту, що дає право на роботу масажистом. Це можуть бути як курси, так і повноцінну середню спеціальну освіту. При цьому врахуйте. Що працювати в лікувальному закладі ви зможете тільки при наявності диплома медичного вузу або ссузах. Тому має сенс затратити більше часу на навчання, щоб розширити свої можливості для працевлаштування та підвищити майбутню зарплату - оклад масажистів приватному медичному центрі може бути досить високий.
2
Почніть пошук роботи. Звертайте увагу не тільки на медичні установи, а й на спортивні клуби, салони краси - їм також часто потрібні фахівці з масажу. Оголошення про такі вакансії можна знайти в газетах рекламних оголошень, а також на інтернет-сайтах, присвячених пошуку роботи.
3
Зверніться в службу зайнятості. Там вас поставлять на облік як безробітного. Якщо ви працювали раніше, то зможуть ще й оформити вам посібник. Також співробітник біржі праці займеться підбором для вас підходящих вакансій.
4
Також зв'яжіться з агентством з підбору персоналу. Там вам допоможуть скласти резюме, а також визначити напрямок пошуку роботи. Деякі подібні агентства займаються і підбором «домашнього персоналу» для людей з високим рівнем доходу, в категорію якого можуть в ходити і масажисти. Така робота, в залежності від умов, може бути вельми вигідною і добре оплачуваною.
5
Під час пошуку роботи ви можете також спробувати зайнятися приватною практикою. Клієнтів можна приймати як на дому, так і виїжджати до них. Основною проблемою може стати пошук клієнтської бази, але її можна вирішити за допомогою пошуку цікавляться через знакових, а також на спеціальних інтернет-сайтах. Там же ви зможете отримати інформацію і про середні ціни на подібні послуги в вашому регіоні, що дозволить вам встановити адекватну вартість послуг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kgYIoQ8kPww