Як відзначити

Мабуть, самими довгоочікуваними для кожної людини є новорічні та різдвяні свята. В відзначенні Різдва Христова є свої певні традиції, яких необхідно дотримуватися. В народі ж кажуть: «Як зустрінеш Різдво, так і проведеш весь рік».
Інструкція
1
Різдво - це виключно сімейне свято, яке збирає за столом всіх близьких людей. На Святий вечір, тобто 6 січня, прийнято запрошувати своїх кумів і хрещеників. Гості приносять господарям будинку гостинці, а господарі обдаровують своїх хрещеників заздалегідь приготованими подарунками.
2
Традиційно святковий різдвяний стіл складається з дванадцяти страв, які символізують собою дванадцять апостолів. В цей вечір коштує пригостити членів сім'ї та гостей пісним червоним борщем, голубцями, пирогами з різною начинкою, пісними млинцями, кашею, бобами або квасолею, грибами, рибою, рулетом з маком, узваром та кутею.
3
Коли запалюється на небі перша вечірня зірка, яка повідомляє всьому світові про народження Сина Божого, потрібно запалити свічку, помолитися і починати Святу Вечерю. Необхідно покуштувати кожне блюдо, нехай навіть самий маленький його шматочок. Як правило, вечеря в Свят Вечір триває пару годин, після чого на столі господарі залишають кутю для духів.
4
На наступний день, в Різдво, можна вже влаштувати більш святковий обід, обов'язкова умова його оформлення - білосніжна скатертина на столі. Ні в Свят Вечір, ні в Різдво не можна лаятися, лихословити, навіть просто сперечатися один з одним. В приготуванні святкових блюд повинні брати участь усі члени родини.
5
Обов'язково до Різдва слід прикрасити своє житло. Підключіть до цього заняття дітей, які можуть власноруч приготувати різні прикраси, найголовнішим з яких є різдвяний вінок. Його можна повісити на вхідні двері або ж прикрасити ним святковий стіл.
6
Споконвіку незаміжні дівчата ворожать на Різдво. Як правило, вони намагаються знайти відповідь на питання про те, чи вийдуть вони в році заміж і яким буде їх суджений.
7
Найбільш поширеною різдвяною традицією вважається колядування, яке є невід'ємною частиною цього світлого свята. Діти збираються по кілька чоловік і ходять по домівках, співаючи різдвяні пісні та колядки, бажаючи господарям у новому році щастя і благополуччя. При цьому вони посипають підлогу пшеницею і ячменем, які символізують собою достаток і обіцяють цього будинку процвітання. Господарі ж в свою чергу повинні обдарувати дітей солодощами та монетками.
Найулюбленіше свято для жінок, природно, - це 8 березня. Але, як доходить час до святкування, багато губляться, оскільки не знають, як його відзначити. Раніше святкували 8 березня на роботі і в колі сім'ї, звичайними привітаннями. А сьогодні стали популярними різноманітні оригінальні види святкувань.
Вам знадобиться
  • настрій, гроші, друзі, улюблений
Інструкція
1
Вибрати, з ким хочеш його відсвяткувати. Від цього залежить, яка програма очікує. Можна відсвяткувати так: Відзначити 8 березня з коханою людиною. Тут основну роль грає романтика. В цьому випадку стануть в нагоді вино, ароматні свічки, квіти, пелюстки троянд, приглушене світло, кокетливі посмішки, млосні погляди і т.п. Все це, більшою мірою, залежить від молодої людини, так як він повинен усім цим забезпечити свою кохану. Відсвяткувати 8 березня вільної жінці. Напевно, кожна вільна дама в це свято отримала б масу задоволення, опинившись в центрі подій парубочого. І кожна жінка має повне право зробити собі такий подарок.c. Провести 8 березня з користю для себе. Якщо вирішили влаштовувати для себе коханої справжнє свято в цей день, то обов'язково потрібно сходити в салон краси, де чекатимуть різні ванночки, маски, масажі, манікюр, педикюр, укладання і т.п. Відзначити 8 березня в жіночому колективі. Як показує практика, на 8 березня влаштовується гучний девичник з танцювальною музикою, великою кількістю спиртного і пліток. Дівчата веселяться до упаду, п'ють «за нас красивих», а по закінченню повертаються додому, де їх зустрічають улюблені чоловіки з терплячою посмішкою на обличчі (якщо ще не настав 9 березня) або захоплені коти да собаки. Відсвяткувати 8 березня молоді. Тут працює закон "незвично і шумно". У більшості випадків замовляють приміщення, складають програми і т.п. Найголовніше - цілий рік пам'ятати те, як добре гуляли. Розважають дівчат по-різному: іграми «Твістер», «Крокодил» або взагалі, масовим чоловічим стриптизом.
2
Визначитися з місцем святкування. Замовити кафе, ресторан, столик в нічному клубі і т.п.
3
Продумати план заходу. Наприклад, замовити чоловічий стриптиз.
4
Святкувати. Це найприємніший і довгоочікуваний пункт.
Зверніть увагу
Іноді дуже складно напередодні свята знайти стриптизерів. Що б цього уникнути - оформите замовлення заздалегідь, це дозволить уникнути метушні, витрати нервів і грошей (чим ближче до свята, тим гонорари будуть вище). Тим більше, сьогодні працює багато організацій, які займаються організацією виступ артистів. Вони обов'язково допоможуть у цій ситуації.
Корисна порада
8 березня буває раз на рік, тому потрібно його відсвяткувати гідно, а, як і з ким - це вибір кожного.