Як намалювати ведмедика.

Для дітей немає нічого приємнішого, ніж отримати в подарунок намальоване батьками зображення улюбленого героя мультфільму, або навчитися малювати цього героя самостійно. Знаменитий радянський мультфільм «Вінні-Пух», незважаючи на свій великий вік, збирає навколо себе шанувальників будь-якого віку, і подобається кожній дитині. У цій статті ми розповімо вам, як намалювати за короткий час головного героя мультфільму - ведмедя Вінні-Пуха.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу й олівець. Намалюйте досить широкий овал, який буде тулубом Вінні-Пуха. Проведіть через центр овалу горизонтальну напрямну - позначте кордон, на якій закінчується лінія голови і від якої починається безпосередньо саме тулуб.
2
Починайте проробляти силует Вінні-Пуха - розділіть верхній сектор овалу перехресними лініями на чотири частини, також позначивши центр верхньої області.
3
У верхніх двох секторах з боків від голови намалюйте круглі вуха, а всередині голови - дугообразную лінію, що повторює обриси чола. Намітьте лінію рота трохи нижче центру верхнього сектора.
4
В нижньому секторі з боків намалюйте довгасті лапи, а внизу - дві ноги. Потім знайдіть точки з'єднання голови і тулуба і позначте символічну шию, злегка звузивши овал в цьому місці. Під надбрівними дугами намалюйте два круглих очі, а під центром перехресних напрямних голови - ніс і мордочку.
5
Обрисуйте очі вигнутим овалом, окремо відзначте короткі чорні брови. Деталізуйте вуха - зробіть їх більш об'ємними. На лапах намалюйте короткі кігтики.
6
Тепер залишилося зафарбувати темні частини Вінні-Пуха - візьміть олівець і зафарбуйте вуха, область навколо очей, верхні і нижні лапи.
7
Зітріть допоміжні лінії і порадуйте дитини малюнком, а потім навчіть його малювати Вінні-Пуха самостійно по вашим інструкціям.