Ромашка: Як намалювати сонячний квітка.

Весна - період романтики, і багато в цей період мріють про квіти. Крім того, у час року кожна людина буде радий отримати листівку з барвистим зображенням квітки. Малюнок можна використовувати скрізь - для листівок, поздоровлень, дизайну сайтів і багато чого іншого.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий документ в Фотошопі і в панелі інструментів виберіть інструмент малювання багатокутника (Polygon tool). В налаштуваннях інструменту встановіть радіус в 50 пікселів і значення sides, рівне 16.
2
Потім відкрийте меню Filter і відкрийте підрозділ Distort. Виберіть пункт Pucker and bloat, виділивши попередньо свій багатокутник.
3
Встановіть значення фільтра 50% - багатокутник перетвориться в заготовку для подовжених пелюсток ромашки.
4
Відкрийте в панелі інструментів Ellipse tool і намалюйте в центрі ромашки коло, утримуючи Shift. Серединка квітки буде її обличчям - використовуючи інструмент прямокутника з закругленими кутами і застосувавши до прямокутника ефект Warp - arc option, намалюйте брови. Зробіть таким чином дві брови, переверніть їх за допомогою Free Transform і помістіть на обличчі у відповідних місцях.
5
Після цього візьміть інструмент Pen або Pencil і намалюйте вигнуті лінії закритих очей. За допомогою пера намалюйте квітці широку посмішку.
6
Тепер почніть малювати горщик - спочатку покажіть злегка вигнутий вниз вузький прямокутник. Відобразіть його на 90 градусів і скопіюйте, перетягнувши відбиту копію на оригінал, вибравши в контекстному меню правої кнопки миші Arrange Send Backward.
7
Інструментом Ellipse намалюйте подовжений овал всередині вийшла фігури - землю в горщику, перемістивши її на задній план командою Send Backward.
8
Намалюйте нижню частину горщика за допомогою інструменту прямокутника. Відкрийте функцію Free Transform і змініть форму прямокутника так, щоб він нагадував трапецію, сужающуюся вниз.
9
Помістіть вийшла фігуру на задній план. Тепер відкрийте інструмент Ellipse ще раз і намалюйте дно горщика, щоб нижня частина трапеції була округлої і об'ємною. Об'єднайте трапецію і овал в одну фігуру командою Add to shape area> Expand.
10
Раскрасьте горщик і ромашку квітами, які вам подобаються, і за бажанням домалює навколо ромашки букет з більш дрібних квіток.