Як забронювати квиток по телефону.

Зараз з'являється все більше можливостей організовувати свої поїздки з комфортом. І одна з них - замовлення туристичних поїздок і різних квитків прямо з дому. Це можна робити по інтернету, але іноді все ж зручніше використовувати телефон, адже так ви зможете ще і проконсультуватися зі співробітником компанії. Так як же забронювати квиток по телефоном?
Вам знадобиться
  • - стаціонарний або мобільний телефон;
  • - блокнот та ручка для записів;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Оберіть вид транспорту, яким ви збираєтеся скористатися для поїздки. За телефоном можливо забронювати як авіа-, так і залізничні квитки, а також проїзні документи для користування автобусами.
2
Знайдіть компанію, яка займається бронюванням квитків по телефоном. Якщо ви хочете летіти літаком, по простіше всього набувати їх безпосередньо в авіакомпанії. Її номер телефону можна дізнатися на її сайті. Залізничні та автобусні квитки зазвичай купуються у компаній-посередників. Це можуть бути як туристичні фірми, так і спеціальні агентства з купівлі квитків . У цьому випадку краще зв'язатися з кількома організаціями, для того, щоб порівняти ціни та вибрати найбільш вигідний варіант.
3
Зателефонуйте за телефоном вибраної фірми. Перед дзвінком приготуйте ручку, папір і паспорт. Назвіть оператору вибраний вами напрямок, а також бажану дату вильоту і прильоту. Якщо вам потрібен квиток в один кінець, уточніть це окремо. Співробітник запропонує вам кілька варіантів на вибір. Зупиніться на оптимальному для вас співвідношенні зручності і якості. Не лякайтеся авіарейсів з пересадкою - це може вийти значно дешевше, ніж прямий переліт, а часу ви витратите трохи більше. Можна підібрати стикувальні рейси з проміжком не більше сорока хвилин і автоматичним трансфертом багажу.
4
Вибравши квиток, назвіть оператору своє прізвище, ім'я та по батькові, а також необхідні паспортні дані. Це потрібно для бронювання квитка в базі даних. Потім вам назвуть дату і номер рейсу або потяги, які необхідно буде записати і запам'ятати.
5
Дізнатися, де і як можна викупити квиток. Зазвичай це можна зробити в офісі компанії або на інтернет-сайті за допомогою банківської карти. Також деякі організації надають можливість доставки квитків на будинок. При цьому оплату приймає кур'єр.