Як виготовити горн. Як зробити простий горн.

Людина, яка вирішила зайнятися куванням, часто стикається з проблемою придбання потрібного обладнання. Найчастіше ковальський горн , який служить для нагрівання заготовок, доводиться виготовляти самостійно. Можна зробити невеликий простий у зверненні горн , який швидко нагріває метал до необхідної температури.
Вам знадобиться
  • - сталева труба;
  • - лист сталі;
  • - електродвигун автомобільного склоочисника;
  • - дюралюміній.
Інструкція
1
Сконструюйте зі сталевої труби раму. На неї встановіть деко, який виконаний з листової сталі товщиною 1,5 мм. Розмір повинен бути таким, щоб поперек туди можна було щільно укласти три вогнетривких цегли. У цеглинах необхідно витесати уступ для установки колосникових грат, виконаної з восьмимілиметрівій сталевої пластини товщиною. Перед обробкою цегл занурте їх на деякий час в воду.
2
Передбачите в металевому листі під гратами отвір з відбортованого крайками. На них посадите шматок труби O 0,8 см. Збоку до труби необхідно приєднати повітровід, а внизу зробити знімну кришку для видалення золи.
3
На протилежний кінець воздуховода прикріпіть циліндр O 15 і висотою 10 см з листа сталі товщиною 0,8 мм. Закрийте один торець циліндра заглушкою, а з іншого торця встановіть електродвигун автомобільного склоочисника, прикріпивши його на стінки циліндра хомутами. На його вал надіньте колесо з 6 лопатями з дюралюмінію.
4
Щоб регулювати напір нагнітається вентилятором повітря, встановіть реостат. Його заснування випилюється з восьмиміліметрову листа азбестоцементу. Для опору можна взяти ніхромовий дріт на 127 В, як у електропліток. Повзунок повинен бути виконаний з латунної пружною пластинки. Зверху реостат закривається алюмінієвою кришкою.
5
В якості палива для горн а використовуйте кам'яне вугілля. Спочатку на колосникових гратах розпаліть тріски, потім на невеликих оборотах включите вентилятор. У міру збільшення полум'я підкладайте бруски. Коли вони розгоряться, починайте підкладати вугілля.
6
Якщо замість кам'яного вугілля ви збираєтеся використовувати одні деревні відходи, зверху на горн потрібно поставити сталеве кільце O 20 см і заввишки 15 см. На стінках кільця з протилежних сторін мають бути пророблені два вертикальних розрізу . Дерев'яні бруски по мірі горіння будуть, обвуглюючи, опускатися вниз. Під шаром деревного вугілля внизу кільця утворюється висока температура, достатня для роботи. Над горн ом встановіть витяжний короб.