Як ліквідувати свою поштову скриньку.

Зареєструвати поштову ящик просто, а от видалити його деколи вдається далеко не з першого разу. Сервіси обміну повідомленнями ведуть боротьбу за своїх користувачів, свідомо ускладнюючи процедуру ліквідації аккаунта.
Вам знадобиться
  • - логін і пароль від поштової скриньки
  • - відповідь на секретне питання
Інструкція
1
Активуйте свій аккаунт на поштовому ресурсі за допомогою логіна і пароля. У відкритому сервісі знайдіть кнопку «Налаштування». На різних поштових ресурсах ця функція може носити назву: «Змінити налаштування», «Налаштування поштового ящик а» та ін. Найчастіше ця функція розташовується поруч із клавішею виходу з поштового аккаунта, і має непримітний колір. На одному з поштових ресурсів сервіс ліквідації аккаунта розташований по дорозі: «Допомога» - «Вилучення поштового ящик а». Зверніть увагу на те, що більшість поштових ресурсів надають можливість видалити тільки поштовий ящик , зберігаючи всі інші додатки, які були використані під час використання ресурсом. У числі цих ресурсів можуть бути електронні гаманці, акаунти на сайтах знайомств і соціальних мережах та ін. Щоб зберегти їх, видаливши при цьому тільки поштовий акаунт, необхідно поставити галочки у відповідних вікнах сервісу видалення.
2
Увійдіть в сервіс зміни налаштувань і знайдіть функцію «Видалити поштову ящик ». Різні поштові ресурси можуть на цьому кроці запропонувати знову ввести пароль для входу в систему, хоча більшість порталів відразу відкривають доступ до сервісу видалення повідомлень. Інтерфейс видалення поштової ресурсу, як правило, зведений до мінімуму. Користувачеві пропонується підтвердити свій намір натиснувши на відповідну клавішу. Після її натискання обліковий запис знищується.
3
Зверніться в сервіс зворотного зв'язку поштового ресурсу, якщо ви не змогли знайти функцію видалення. Опишіть свою проблему, і уточніть, що хочете видалити: тільки поштовий ящик або аккаунт повністю.
4
Чи не активуйте поштовий ящик протягом 3-х місяців, після чого він буде автоматично закритий системою. При цьому, видаліть облікові записи від даного поштового ящик а з усіх програм збору листів. Видаліть також збирачі листів, встановлені на інших безкоштовних поштових сервісах. У противних випадках, кожне впровадження сервісу збирача листів буде розцінюватися поштовим ресурсам, як ваш візит.