Як намалювати їжачка.

Їжачок - обаятельное лісове істота, незмінно викликає позитивні емоції у дітей та дорослих. Якщо у вас вдома не живе декоративний їжачок, який може радувати око ваших дітей, тоді його можна намалювати самостійно. Малювання їжачка разом з дитиною доставить вам масу задоволення, якщо ви будете знати нескладну технологію малювання цього звірка. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Тулуб їжачка нагадує загострену з одного кінця грушу. Намалюйте горизонтальний довгастий овал, а потім загострите один його кінець так, щоб вийшов контур підійнятої вгору гострої мордочки.
2
Позначте кінчик носа чорною точкою. Зафарбовуючи ніс, залиште на ньому білий відблиск - це додасть їжакові реалістичності. Потім намалюйте круглий очей із зіницею. Зіниця зафарбуйте, також залишивши невеликий відблиск.
3
Тепер намалюйте на мордочці усміхнений рот, а праворуч на віддалі від ока - округле вухо.
4
Тепер, коли мордочка готова, намалюйте дві передніх і дві задніх лапи. Щоб тулуб їжачка стало схожим на справжнє, намалюйте йому голки чіткими штрихами, що розходяться в різні сторони навколо тулуба.
5
Для початку покажіть один рівномірний ряд голок, потім продовжуйте малювати ряди голок різної довжини і спрямованості, щоб покрити колючками все тіло їжака.
6
Після того, як малювання голок буде закінчено, і їжачок покриється колючками, домалює йому короткі вусики на носі.
7
Раскрасьте свого їжачка - тулуб з мордочкою зафарбуйте коричневим кольором, ніс - чорним, лапи - сірим.
8
Голки залиште темними, але при бажанні ви можете додати в голки світлі штрихи. Чим густіше будуть голки - тим об'ємніше і красивіше буде їжачок. На спині у їжачка при бажанні намалюйте яблуко або гриб.
9
Малювання їжачка не відніме у вас багато часу і сил, а технологія доступна навіть маленькій дитині. Ви можете як намалювати і розфарбувати їжачка на папері, так і з легкістю виконати малюнок у будь-якому графічному редакторі - від Paintbrush до Adobe Photoshop.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DOsebiSSSPI