Як відредагувати текст в Ворді.

MS Word - зручний редактор, за допомогою якого можна створювати текстові документи, веб-сторінки, графіки і таблиці. Спеціальне меню «Правка» дозволяє вносити зміни та виправлення в готові файли.
Інструкція
1
Щоб відкрити документ, в меню «Файл» вибирайте команду «Відкрити», вкажіть мережевий шлях до файлу та натисніть кнопку «Відкрити». Для виділення фрагмента тексту, який потребує виправлення, наведіть курсор на його початок, затисніть ліву кнопку миші і проведіть до потрібного місця.
2
Цього ж результату можна досягти, використовуючи клавіатуру. Виділяйте мишкою початок фрагмента, затисніть клавішу Shift і клікайте в іншому місці документа. Текст в цьому проміжку буде виделен.Еслі використовувати комбінацію Shift + Alt, виділення буде виглядати як прямокутний блок.
3
Якщо хочете виділити окреме слово, клацніть по ньому двічі лівою клавішею. Щоб відзначити пропозицію, затисніть на клавіатурі Ctrl і клацніть будь-яке слово з цієї пропозиції. Для виділення всього документа в меню «Правка» вибирайте команду «Виділити все».
4
Щоб виділений текст замінювався новим, в меню «Сервис» вибирайте команду «Параметри» і переходите у вкладку «Правка». Поставте прапорець у чекбокс «Замінювати виділений текст при введенні». Якщо цей прапорець зняти, спочатку доведеться видалити старий текст, а потім вводити новий.
5
Для видалення символів використовуються клавіші Delete і Backspace (знаходиться над клавішею Enter і виглядає як стрілка напрямком справа наліво). Delete стирає текст праворуч від курсора, Backspace - зліва. Виділений фрагмент буде видалений повністю.
6
Частини тексту можна переміщати всередині документа і переносити в інші документи. Виділяйте фрагмент, наведіть на нього курсор, затисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи, перетягніть в інше місце. Якщо використовувати праву клавішу, то текст можна не тільки переміщати, але й копіювати, і зробити гіперпосиланням. Вибирайте для цього потрібні команди з випадаючого меню.
7
Перетягувати мишкою текст зручно тільки на невеликі відстані. Помістити його в інший документ таким чином вже не вийде. Для цієї мети використовується буфер обміну - спеціальна область пам'яті редактора Word. Якщо ви хочете скопіювати фрагмент тексту, виділяйте його і натисніть на клавіатурі Ctrl + C. Потім переходите в новий документ, встановіть курсор в потрібному місці та натисніть Ctrl + V. Можливо, вам потрібно видалити фрагмент з одного документа і перемістити його в інший, тобто вирізати і вставити. У цьому випадку використовуйте поєднання Ctrl + X і Ctrl + V.
8
Якщо ви хочете заборонити іншим користувачам редагувати ваші документи, в меню «Сервис» вибирайте команду «Встановити захист». Можна дозволити стороннім вносити деякі зміни: - запис виправлень; - вставка приміток; - введення даних в поля форми.Редактіровать документ зможуть тільки ті, кому ви повідомите пароль. Пароль задається при установці захисту.
9
В Word 2007 є можливість встановити захист тільки на частину тексту. Виділяйте фрагмент, який буде доступний для редагування іншим користувачам. В меню «Сервис» вибирайте «Захистити документ». У правій частині з'являється вікно налаштувань захисту. У розділі «2. Обмеження на редагування »вибирайте тип обмеження. У розділі «3. Увімкнути захист »натисніть« Так, включити ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X2oKsmv08JE