Як підвищити розумову активність.

Сучасний спосіб життя городян різко відрізняється від того, який був ще кілька десятиліть тому. Фізичне навантаження зведена до мінімуму, робота в основному сидяча, що вимагає значних розумові зусилля. Від великої кількості інформації людина стає менш стресостійким, з'являється надмірна вага, знижується розумова активність . Мозок в постійній напрузі, а це не проходить безслідно. Як же можна підвищити розумову активність ?
Інструкція
1
Ведіть розумний спосіб життя. Навіть у нинішній час, поєднане з вічною нестачею часу, жорсткою конкуренцією, постійної поспіхом, необхідно знайти час для активного відпочинку. Це може бути і посилена фізичне навантаження (заняття в тренажерному залі, в басейні), і просто піші прогулянки, бажано за містом, або хоча б в парках. Корисна також робота на садовій ділянці, збір грибів та ягід в лісі.
2
Необхідний здоровий сон. Його тривалість строго індивідуальна для кожної людини. Спіть рівно стільки, щоб прокинутися відпочив, без почуття сонливості, «розбитості». Кімнату, відведену для сну, обов'язково провітрюйте, навіть в холодний період року. Спальне місце повинне бути з зручним, але жорстким матрацом.
3
Величезну роль відіграє правильне, збалансоване харчування. Звичайно, кожна людина унікальна, в тому числі у всьому, що пов'язано з кулінарними вподобаннями. Один не мислить початку дня без щільного сніданку, інший спокійно обходиться парою бутербродів, а третій взагалі досить чашки кави. Але все-таки постарайтеся, щоб сніданок був досить ситним, калорійним. І неодмінно включіть в свій раціон продукти, що містять білки, вітаміни, корисні мікроелементи.
4
Не захоплюйтеся модними дієтами, не ставайте фанатичним прихильником вегетаріанства. Крайнощі шкідливі в будь-якій справі. Пам'ятайте, що для повноцінної роботи мозку (і, відповідно, для розумової активності) абсолютно необхідний білок. Отже, вживайте щодня м'ясо. Аргументи вегетаріанців, що він міститься і в ряді рослинних продуктів, наприклад, в горіхах і бобах, навряд чи можуть вважатися серйозними, адже в м'ясі білка набагато більше, та й засвоюється «тваринний» білок набагато легше.
5
Обов'язково споживайте морепродукти, багаті жирними кислотами. Найбільше їх у морській рибі. Тому, навіть якщо людина не любить рибу, хоч іноді її необхідно їсти (можна порахувати це прийомом ліків).
6
Рішуче відмовтеся від куріння. Тютюновий дим дуже шкідливий для здоров'я взагалі і для мозку зокрема.