Як намалювати змію.

З точки зору малювання, змію досить легко можна намалювати на папері. Але як бути, коли вам потрібен малюнок змії в об'ємному графічному стилі? Вам на допомогу прийде графічний редактор. Малювання в Фотошопі - нескладна наука, якої може навчитися навіть та людина, яка має тільки початкові знання в області комп'ютерної графіки. Слідуйте покроковим інструкціям нашої статті, щоб намалювати змію в Фотошопі.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий файл з чорним фоном будь-якого розміру. Скористайтеся інструментом Ellipse tool і намалюйте овальну голову змії.
2
Одержаний овал залийте зеленим кольором, а потім клацніть двічі лівою клавішею миші по шару з овалом і, відкривши налаштування шару, встановіть додаткові значення у вкладці Gradient Overlay (перехід від світло-зеленого до темно-зеленому) і у вкладці Stroke (1 піксель з позицією Inside і вибором темно-зеленого кольору). Натисніть ОК - ви побачите, що овал придбав обсяг і став більше схожий на кулю.
3
Створіть ще один шар (Ctrl + N) і виберіть на панелі інструментів Elliptical Marquee tool, а потім створіть всередині вашого овалу ще один овал поменше, розмістивши його ближче до верхньої межі.
4
Заповніть новий овал монохромним градієнтом, після чого зайдіть в режим змішування шарів і зміните його на Screen. На голові майбутньої змійки з'явиться красивий відблиск.
5
Використовуючи той же самий інструмент, намалюйте два вертикально витягнутих маленьких овалу всередині майбутньої голови на тих місцях, де повинні бути очі змії.
6
Так само, як в попередніх кроках, зайдіть в настройки шару і застосуйте до обох еліпсам параметр Stroke і Gradient overlay, налаштований на перехід з білого на блакитний колір і багатозначно Radial.
7
Усередині кожного ока намалюйте невеликий чорний еліпс - зіниця, до якого в налаштуваннях шару застосуєте параметр Bevel and Emboss (Inner bevel).
8
Об'єднайте шари з очима (merge), і розмістіть очі на обличчі змії пропорційно один одному.
9
Натисніть Ctrl і одночасно клацніть на шар з головою змії. Створіть новий шар і заповніть виділену область чорно-білим градієнтом (linear mode).
10
До створеному виділенню застосуєте параметри Bevel and Emboss і Stroke в налаштуваннях шару. Змініть режим змішування шарів на Linear light.
11
Над лінією рота інструментом кисті намітьте дві точки носа, а потім під лінією рота намалюйте два гострих зуба білого кольору, використовуючи Polygonal shape tool, вказавши кількість сторін, рівне трьом.
12
Під головою на деякій відстані намалюйте вузький горизонтальний овал зеленого кольору і налаштуйте його так само, як ви налаштовували зображення голови.
13
Після цього інструментом Pen намалюйте вигнуту шию, що йде від голови до нижнього овалу. З'єднайте шари і зітріть зайві лінії ластиком.
14
Пером домалює останній завиток тіла змії в нижній частині і налаштуйте кольори і ефекти так само, як в області голови.
15
Потім відкрийте настройки шару і застосуйте до тулуба параметр Bevel and emboss зі значенням Inner bevel. Домалюйте змії кінчик хвоста - ваш малюнок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FCmhU1WQuGk
Зверніть увагу
А в цьому уроці ми дізнаємося як намалювати змію карандашом.Попитайтесь слідувати покрокової інструкції, сподіваюся, у Вас все вийде. Крок перший. Намалюємо форму голови змії. Зверніть увагу на паз на верхній частині голови.
Корисна порада
Як намалювати кумедну змію. Створюємо нове зображення (Файл? Створити) 700? 460. Інструментом «Вільне виділення» малюємо таку штуку: Це буде хвіст нашої змії. Заливаємо його чорним кольором і зменшуємо на 1рх. Створюємо новий прозорий шар (Шар? Створити).