Як зберегти квіти надовго.

Напевно кожна жінка любить отримувати в подарунок квіти , але, на жаль, вони швидко в'януть. Тому у кожної дами виникає одне і те ж питання: як зберегти букет квітів надовго, щоб він продовжував радувати око і поширював свій аромат. Зберегти свіжість зрізаних квітів доступно абсолютно кожному.
Інструкція
1
Ваза для квітів обов'язково повинна бути чистою. Незважаючи на гадану буденність і простоту цієї ради, поставтеся до нього з особливою уважністю. Мікроби, що надходять разом з водою в рослину, помітно скорочують термін їх життя і поступово вбивають квіти . Тому перш ніж поставити їх в воду, ретельно помийте вазу з рідким миючим засобом.
2
Також слід знати, що квіти дуже бояться різких перепадів температур. Тому будьте обережні при перенесенні їх з теплого магазину в холод на вулицю, а після цього знову в тепло - додому. Попросіть продавця, щоб вам завернули квіти в обгортковий папір або плівку. Для багатьох квітів, тривалість перебування більше 10-15 хвилин при температурі -2-4 може стати згубною. Також квіти категорично не переносять сильної спеки і духоти, особливо прямих сонячних променів. В таких умовах букет не витримає і одного дня.
3
Після того як ви чи вам принесли букет квітів з морозу, не варто ставити їх одразу в воду, почекайте хвилин 10, поки вони звикнуть до іншої температурі. Видаліть все листя з нижніх частин стебел і обновіть зрізи. Підставте стебла під струмінь теплої води і за допомогою ножа зробіть довгі косі зрізи. Завдяки воді, повітря не встигне проникнути в судини квітки. Рослина буде краще поглинати воду, так як куплені квіти часто бувають просто зневоднені.
4
Якщо ви хочете зберегти квіти з дерев'янистими стеблами (жасмин, бузок або хризантеми), розщепніть знаходиться у воді стебло ножем або скальпелем на декілька сантиметрів, вставивши в розрізи кілька уламків сірники. В воду таких рослин додайте сіль у розрахунку одна чайна ложка на літр води (в інші квіти потрібно додавати цукор). Ще один спосіб зберегти дані квіти надовго - занурте стебла на 30-40 секунд в воду, температура якої повинна складати 50 градусів.
5
Щодня міняйте воду у вазі з квітами, при необхідності підливайте свіжу. Так як зіпсована вода призведе до швидкого в'янення рослин. Видаляйте засохлі квіти і суцвіття в композиції. Тримайте букет подалі від прямих сонячних променів і приладів опалення. Періодичні обприскування квітів, додадуть йому свіжість і допоможуть їх зберегти подовше.
6
Якщо вам подарували композицію з декількох видів квітів, постарайтеся їх не змішувати в одній вазі. Однак деякі види квітів можуть стояти довго спільно, наприклад гвоздики і троянди. Квіти швидко зів'януть, якщо їх поставити в одну вазу з нарцисами, конваліями і резедою. Тому рекомендується їх ставити окремо. Гілочки туї, герані і ясменника, навпаки, допоможуть зберегти квіти довше.