Як позбутися від мух.

Найчастіше трапляється так, що квартира стає притулком для мух і що б ви не робили, позбавитися від них досить складно. Не варто забувати про те, що мухи насправді є переносниками небезпечних захворювань, інфекцій, які несуть загрозу здоров'ю людини. Однак існує кілька народних методів, які успішно борються з паразитами.

Вам знадобиться

- москітні сітки; - касторове масло; - гас; - рицина; - липкі стрічки; - каніфоль; - рослинна масло; - мед або сироп; - хлорофос; - цукор.

Інструкція
1
Перш все, потрібно зробити будинок не привабливим для мух. Не залишайте у відкритому вигляді їжу і харчові відходи. Затягніть всі вікна сітками, вони зроблю вашу квартиру недосяжною для комах подібного виду. Якщо ж у будинку накопичилася величезна кількість мух, створіть сильний протяг, вигнавши таким чином більшу частину комах.
2
Існує кілька запахів, які категорично не переносять мухи навіть у невеликій кількості. Наприклад, запах касторової олії, гасу та рицини. Помийте підлоги з додаванням гасу і відкрийте вікна, мухи поспішать залишити приміщення. Рицина представляє собою пахуче рослина, з якого і добувають касторове масло. Обзаведіться таким рослиною і поставте на підвіконня - комахи незабаром зникнуть.
3
Вельми ефективні в боротьбі з мухами своєрідні липучки, які виготовлені з щільної стрічки і покриті клейким складом. Розвісьте кілька таких стрічок по всьому будинку, особливо в місцях скупчення мух. Також можна придбати спеціальні аерозольні засоби - вони допомагають у боротьбі з комахами. Але не варто забувати про те, що розпилюється речовина доведеться вам вдихати, а це небезпечно для алергіків і астматиків.
4
Можна приготувати самостійно в домашніх умовах липке речовина, яка допоможе позбутися від мух. Візьміть 90 грам каніфолі і розплавте в посуді на повільному вогні, додайте туди ж 30 мілілітрів рослинного масла і все ретельно перемішайте. В якості приманки додайте трохи солодкого сиропу або меду. Після того як приготовлена суміш охолоне, нанесіть її на щільний папір і розвісьте по кімнатах або покладіть на рівну поверхню.
5
Розчиніть в склянці води одну чайну ложку цукрового піску і 1/4 чайної ложки хлорофосу. Все ретельно перемішайте і розлийте по невеликих тарілочках, розставте в місцях найбільшого скупчення мух. У міру випаровування складу підливайте воду. Дотримуйтесь особливу обережність з даною речовиною, якщо в будинку є маленькі діти або тварини.
Корисні поради

Розвісьте в кімнаті букетики з пижма - мухи не переносять її запах.