Як вибрати хорошу книгу.

Нерідко буває так, що вибрати хорошу книгу - це ціла проблема. Якщо купувати навмання, великий ризик наштовхнутися на неякісне бульварне чтиво, чудове тільки красивою рекламою. Тому потрібно обов'язково визначити для себе план, за яким ви з легкістю зможете знайти книгу , яку перечитаєте ще не один раз.
Інструкція
1
Постарайтеся визначитися з тим, що саме вам хочеться почитати. Уявіть час, в якому вам би хотілося опинитися, подумайте про улюбленому жанрі, про сюжетної лінії. Після того як ви визначитеся із зразковим критерієм, введіть кілька запитів в пошукових системах інтернету.
2
Скористайтеся рекомендаційними сайтами, такими як Imhonet.ru, LiveLib.ru або Bookmix.ru. Всі ці сайти містять відгуки та рекомендації читачів. Можливо вибір інших людей допоможе вам швидше визначитися. Незайвим було б зайти на сайти інтернет-магазинів і подивитися читацькі рейтинги.
3
Розпитайте своїх знайомих і родичів. Можливо вони підкажуть вам кілька цікавих новинок. Проглядите їхні домашні книжкові бібліотеки. Цілком ймовірно, що там знайдеться декілька захоплюючих творів.
4
Сходіть в книжковий магазин. Послухайте рекомендації продавців. У наборі з тим, що ви дізналися від інтернет-користувачів і друзів, у вас є велика можливість вибрати кілька хороших книг. Почитайте рецензії, проглядите кілька перших сторінок. Найчастіше цікаві твори захоплюють з самого початку. Подивіться новинки тих письменників, яким ви зазвичай віддаєте перевагу.
5
Кажуть, що не можна вибирати книгу по обкладинці. Однак зовнішній вигляд теж має деяке значення. Якщо твір дійсно вас зацікавило, то швидше за все ви прочитаєте його неодноразово. Тому варто подбати про те, щоб навіть після декількох причетний книга залишилася в хорошому стані. Якщо в магазині є варіанти в м'якому і твердому палітурках, то не скупіться і віддайте перевагу останньому. Подивіться так само на якість паперу. Але майте на увазі, що це самий незначний критерій в пошуку гарної книги. Перевага повинна віддаватися змістом, а не зовнішнім виглядом.