Як намалювати сніг.

Фотошоп - це не тільки засіб обробки фотографій, але і зручний інструмент для малювання на комп'ютері з нуля. У зимовий час актуальності набувають листівки зимової та новорічної тематики, і багатьох цікавить, як зобразити на картинці сніг.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий файл середнього розміру. На панелі інструментів виберіть кисть (Brush tool) з жорсткими обрисами, а потім чорним кольором на прозорому тлі зробіть декілька кліків поруч один з одним пензлем різного розміру - 4, 8 і 16 пікселів.
2
Виділіть вийшли «сніжинки» командою Ctrl + A. Після цього відкрийте меню Edit і виберіть пункт Define brush preset. Впишіть назву нової кисті - тепер у вас є кисть у вигляді схематичних сніжинок.
3
Відкрийте картинку, на якій вам потрібно додати ефект намальованого снігу. Створіть новий шар (Layer> New), а потім виберіть інструмент кисті і знайдіть у списку кистей створену щойно кисть зі сніжинками.
4
В налаштуваннях кисті вкажіть Spacing 200%, а у вкладці Shape Dynamics встановіть значення Size Jitter і Angle Jitter на 100%.
5
Розмір кисті встановіть на 12, виберіть білий колір і в хаотичному порядку водите кистю по обраної картинці, заповнюючи її сніжинками.
6
Створіть ще один новий шар, приховайте попередній і знову заповніть шар сніжинками. Повторіть дію з створенням нового шару ще два рази.
7
У нових версіях Photoshop є функція створення анімації з картинки. Скористайтеся цією функцією - створіть невелику просту анімацію, розклавши розкадрування і вказавши час для кожного кадру (наприклад, 0,1 секунди).
8
Після того, як анімація буде готова, на вашому малюнку з'явиться анімований снігопад. Збережіть картинку у форматі gif або png, що підтримує анімацію.