Як залити новий шар кольором.

Як в будь-якому графічному редакторі, в Adobe Photoshop є інструмент для заливки кольором . На панелі інструментів він виглядає як відерце з фарбою і називається Paint Bucket Tool (в російськомовній версії «Заливка»).
Інструкція
1
Щоб створити новий шар, натисніть на кнопку Create a new layer в нижній частині палітри шарів або використовуйте поєднання Shift + Ctrl + N. На панелі інструментів клацніть кольоровий квадратик Set foreground color і на панелі кольорів вибирайте потрібний відтінок. Підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
2
Щоб активувати «Заливання», натисніть на клавіатурі G і клацніть мишкою по екрану. Шар буде залитий новим кольором . Ви можете змінити інтенсивність і прозорість заливки. Для цього на панелі властивостей або на панелі шарів міняйте значення Opacity («Непрозорість») і Fill ("Заливка").
3
В меню Edit («Редагування») вибирайте команду Fill («Залити») або використовуйте поєднання Shift + F5. У діалоговому вікні в списку Use («Використовувати») ви можете вибрати колір заливки і спосіб заливки, в розділі Blending («Накладення») - встановити режим накладення і непрозорість. Якщо поставити галочку напроти пункту Preserve Trasparency («Зберігати прозорість»), прозорі ділянки малюнка не будуть зафарбовані.
4
Можна використовувати не тільки інструмент і команду, а й комбінації клавіш. Щоб залити шар кольором переднього плану, натисніть Alt + Bacspace, фоновим кольором - Ctrl + Bacspace. Якщо до цих сполученням додати клавішу Shift, при заливці інструмент буде обходити прозорі ділянки зображення.
5
Заливати шар можна не тільки кольором , але і візерунком. На панелі властивостей під пунктами головного меню поруч із зображенням відерця є список. За умовчанням встановлено значення Foreground («Колір переднього плану»). Якщо ви вибираєте Pattern («Візерунок»), поруч з'являється новий список з набором текстур для заливки. Відзначте будь-яку з них, потім клацніть по екрану.
6
Створити текстуру можна самостійно. Відкрийте будь-який малюнок і виділяйте на ньому область інструментами з групи M. У меню Edit вибирайте команду Define Pattern («Визначити візерунок») і в новому вікні дайте ім'я нової текстурі. Натисніть ОК для підтвердження. Новий візерунок додасться в кінець списку готових текстур.
Фотографія може стати гарним подарунком для людини будь-якого віку. Але іноді в неї доводиться вносити невеликі корективи. Фон може не влаштовувати того, кому призначений подарунок, і задній план доводиться міняти. Іншим варіантом може бути рівномірна заливка фону одним кольором. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Adobe Photoshop те зображення, з яким належить працювати або ж просто новий документ, в якому планується заливати шар. Для відкриття електронного зображення зайдіть в пункт File (в російськомовній версії - Файл) і далі виберіть пункт Open (Відкрити). Виберіть потрібну фотографію на комп'ютері та натисніть кнопку Open (Відкрити). Якщо ви створюєте новий документ, то необхідно також зайти в розділ File (Файл), далі пункт New (Новий документ) і в меню вказати назву вашого майбутнього документа, розміри, розширення і колірну модель.
2
Після відкриття фотографії ви можете залити безпосередньо поточний шар, але в цьому випадку легко можна втратити зображення, яке там було. Для того щоб цього уникнути, потрібно створити новий шар, який і буде залитий вами якимось кольором. Виберіть у верхньому меню в розділі Layer (Шар) пункт New (Новий) і в списку - Layer. Вкажіть назву створюваного шару, в розділі Mode (це режим накладення даного шару) варіант Normal, а показник Opacity (Непрозорість) - на 100%. Тим самим ви зробите створюваний шар абсолютно непрозорим. Колірна модель повинна бути RGB (РДБ), CMYK (ЦМІК) або Lab (Лаб).
3
Тепер можна приступити безпосередньо до заливання створеного шару. Виберіть у палітрі інструментів Paint Bucket Tool (Заливка). Вона виглядає як відро з фарбою. Нижче цього інструменту знаходяться два кольорових квадрата, один з яких закриває частину іншого. Виберіть той з них, який закриває інший, і в меню виберіть колір для заливки шару, після чого натисніть Ok. Наведіть на будь-яку частину зображення або документа і натисніть один раз ліву клавішу мишки. Шар буде залитий обраним кольором.
Зверніть увагу
Якщо ви оберете колірну модель, відмінну від RGB (РДБ), CMYK (ЦМІК) або Lab (Лаб) то замість того, щоб заливати будь-яким кольором, ви зможете зробити шар лише білим, чорним або сірим.
Корисна порада
Відкривши палітру Layer (Шари) і вибравши однойменний пункт в розділі View (Вид), ви зможете створити новий шар, натиснувши кнопку у вигляді квадрата з відігнутим краєм. Також у цьому меню ви можете видалити шар, у випадку, якщо вас не влаштовує його вміст, а також змінювати параметр Opacity (Непрозорість), яка задавалася при створенні шару. Ця палітра допоможе заощадити чимало часу при роботі з шарами.