Як підібрати окуляри для дитини.

Більшість дітей, боячись насмішок і обзивательства з боку однолітків, категорично відмовляються носити окуляри . Але ж цей ненависний малюкам предмет здатний вирішити багато проблем із зором. Щоб дитина не відмовлявся від носіння окулярів, підберіть для нього такий аксесуар, якого він точно не буде соромитися.
Інструкція
1
Вибираючи окуляри для дитини, не забувайте про те, що особа малюка у міру дорослішання зміняться, а перенісся стає вище. Тому намагайтеся робити заміну дитячих окулярів не рідше, ніж раз на рік, щоб забезпечити їх правильну посадку на переніссі.
2
Найбільш популярним матеріалом для виготовлення оправ для дитячих очок є титан. Великим попитом користуються також і інші, схожі з ним за властивостями, сплави. Ці матеріали славляться чудовою міцністю і гнучкістю. А щоб стати сильним, спритним і сміливим, дитині просто необхідний активний відпочинок: лазіння по деревах, стрибки на скакалці, ігри з м'ячем, їзда на велосипеді. Якщо малюк весь час буде думати про те, як би не зіпсувати оправу очок, йому точно доведеться відмовитися від багатьох розваг і радощів дитинства.
3
Зверніть увагу при виборі коректора зору для свого непосиди і на заушники очок. Для самих маленьких ідеальним варіантом є заушники у формі гачка, які не так-то просто упустити з особи. Щоб заушники не натирають ніжну шкіру за вухами дитини, багато виробників намагаються прикрити їх м'якими чохлами. Тому у малюків окуляри тримаються головним чином не на носі, а саме на вухах, простежте за тим, щоб заушники були зручними, не тиснули, що не натирали і не впивалися в шкіру.
4
Особливу увагу приділіть вибору лінз для дитячих очок. Величезним попитом у більшості батьків користується такий матеріал як полікарбонат. Такі лінзи дуже легкі, їх складно зламати. Полікарбонатна лінза все ж може розбитися, але не на безліч осколків, як скляна, а всього на дві частини, не поранивши при цьому очі малюка.
5
Поясніть своєму малюкові, що з окулярами потрібно поводитися дуже дбайливо: не кидати їх куди попало, після використання прибирати в футляр, а при найменшому забрудненні протирати і оправу, і лінзи серветкою.