Як зробити годівницю для синиць. Виготовлення годівниці для птахів.

Взимку птахам буває складно знаходити їжу. Для того, щоб допомогти пернатим вижити навіть у найлютіші морози, можна спорудити просту годівницю з якої пташки будуть із задоволенням харчуватися!
Вам знадобиться
  • - порожні пакети з-під молочних продуктів;
  • - дві пачки з-під локшини «Доширак»;
  • - сітка з-під фруктів;
  • - фанера;
  • - молоток;
  • - цвяхи;
  • - суперклей.
Інструкція
1
Візьміть використані картонні упаковки від йогурту або кефіру, ретельно їх промийте і виріжте в стінках прямокутні отвори, після чого розвісьте годівниці на довколишніх деревах. Така мініатюрна годівниця не тільки проста в виготовленні, але і вирішує ще одну дуже важливу проблему, яка пов'язана з більш великими птахами. Справа в тому, що якщо сипати корм просто на сніг, то він з більшою ймовірністю отримає не синичка, а голубам, які є більш сильними і в силу своїх розмірів просто не підпустять до їжі більш маленьких птахів. В картонні ж годівниці маленького розміру голуб просто не влізе, тому маленькі пташки зможуть спокійно харчуватися. А для того, щоб і голуби не залишилися голодними, необхідно насипати трохи корму на сніг, тоді всі птахи не будуть одне одному заважати і будуть ситі.
2
Зробіть оригінальну і просту годівницю з пачок від локшини. Для цього вам знадобиться дві пінопластові упаковки з-під «Доширака» і пара шматочків фанери. Візьміть одну пачку і виріжте з фанери два невеликих шматочка таким чином, щоб при прикладанні до пачці з менших сторін виходили дві однакові стінки. Приклейте їх до пачці суперклеєм, після чого візьміть другу пачку і приклейте до стінок таким чином, щоб вийшла дах, яка захищатиме корм від попадання снігу і дощу.
3
Створіть для синичок і делікатесну годівницю ! Ці пташки дуже люблять несолоне сало. Щоб потішити їх цим продуктом, можна взяти сітку з-під мандаринів, покласти в неї шматочки сала і скоринки хліба, після чого перетягти біля основи і закріпити на дереві. Синички будуть із задоволенням ласувати делікатесами.
4
Виготовте годівницю з непотрібних шматочків фанери. Для підлоги і стелі візьміть два квадрата розміром 20 на 20 сантиметрів. Прибийте до основи чотири бруска по 20 сантиметрів завдовжки, а зверху закріпіть дах. Із залишків фанери зробіть стінки довжиною 20 сантиметрів і висотою 5 сантиметрів, прибийте їх до брусків. Закріпіть годівницю за допомогою дроту на гілках дерева і засипте в неї корм.
Корисна порада
Виготовлення годівниць - заняття захоплююче, тому залучайте до цієї справи всіх знайомих дітлахів. Крім майстрових навичок таке заняття допомагає малюкам навчитися більш усвідомлено відноситься до живої природи, а також дізнатися, які птахи мешкають у вашому краї і як можна допомогти їм пережити студену зиму.