Як промити картридж Epson.

Відомо, що змішування різних типів чорнила в картриджі призводить до їх «згортання» і подальшої поломки друкуючої головки принтера. Щоб цього не сталося, потрібно ретельно промивати картридж принтера Epson. Ця операція досить трудомістка і вимагає спеціальних знань.
Вам знадобиться
  • - штуцери;
  • - перехідник;
  • - ніж.
Інструкція
1
Візьміть робочий картридж принтера Epson і порвіть, а краще відріжте частину етикетки так, щоб отримати доступ до технологічних отворів. Це потрібно зробити обов'язково, так як ці отвори йдуть до Чиповать сердечникові, що є мікросхемою пам'яті.
2
Підготуйте штуцери і щільно вставте їх в технологічні отвори картриджа. З'єднайте штуцери за допомогою перехідника у вигляді хреста. Тепер потрібно також знайти нижні отвори, з яких відбувається подача чорнила в друкувальну головку принтера Epson. Для них доведеться підібрати що-небудь на зразок відрізів невеликих пластикових трубочок. Таким чином, будуть розблоковані так звані зворотні клапани.
3
З'єднайте хрестоподібний перехідник і водопровідний кран за допомогою спеціально підготовленої для цієї мети частини гумового шланга.
4
Увімкніть воду. Перевірте, щоб температура води була кімнатна, тому що занадто холодна неефективно промиває картридж, а гаряча може його пошкодити. Також зверніть увагу на тиск рідини. Вода повинна витікати з усіх нижніх отворів практично самопливом. Зайвий тиск може згодом позначитися на функціональності і довговічності картриджа.
5
Продовжуйте промивку протягом години або трохи більше. Губки картриджа повинні віддати всі накопичені залишки чорнила. Контролюйте якість промивки візуально. Закінчувати процедуру потрібно після того, як чиста вода буде витікати з картриджа протягом 5-10 хвилин.
6
Від'єднайте промивальну систему від водопроводу і просушіть картридж принтера за допомогою підготовленого заздалегідь стисненого повітря, який краще подавати прямо в отвір хрестоподібного перехідника.
7
Вийміть промиті губки чорнила. Для цього візьміть ніж і подковирніте верхню кришку. Зверніть увагу на стан губок. У разі необхідності ще раз промийте ці частини картриджа, тепер уже окремо. Знову не використовуйте контрастні температури. Дайте губкам висохнути.
8
Зберіть картридж. Вставте губки всередину спеціальних відсіків, використовуйте молекулярний клей для закріплення верхньої кришки.