Як випрямити волосся на довго.

Зі сторінок глянцевих журналів на читачок гордо поглядають красуні з розкішними прямим волоссям. Жінки сприймають таку рекламу як пряме керівництво до дії. Однак надовго випрямити волосся без шкоди для волосся досить важко.
Інструкція
1
Спробуйте скористатися народними засобами, щоб випрямити волосся . Надовго зберігають укладку волосся , оброблені міцним солодким чаєм або пивом. Такі способи випрямлення на відміну від прасування, чи не згубні для зачіски, а навпаки зміцнюють структуру волосся. До мінусів укладання пивом можна віднести тільки запах, а від солодкого чаю волосся виглядатимуть склеїлися. Щоб уникнути такої проблеми, додавайте в чай якомога менше цукру.
2
Щоб випрямити волосся на більш тривалий термін, потрібно вдатися до спеціальних салонним процедурам. Одним з популярних способів вважається хімічна обробка зачіски спеціальними речовинами. За ступенем впливу на структуру волосся дані речовини діляться на 3 види. Найсильнішим вважається гідроокис натрію. Він робить волосся абсолютно прямими і блискучими, але призводить до їх руйнування. Більш щадним елементом можна вважати гідроксид гуанидина. У його складі менше лугу, але він висушує волосся . Найбільш м'яким хімікатом для випрямлення є тиогликолят амонію. Він практично не шкодить волоссю, проте ціна його значно вище, ніж у інших засобів.
3
Найбільш інноваційним способом вважається біо-випрямлення. В основі цього методу лежить обробка зачіски аміно-цистеїнових кислотами. Вони глибоко проникають в структуру волосся і змінюють її. Такий спосіб хороший тим, що в його процесі не відбувається хімічної дії, а значить шкоди мінімальний. Єдиним мінусом біо-випрямлення вважається його дуже висока ціна.
Зверніть увагу
Випрямлення волосся хімічними засобами можна довірити тільки професіоналам. Не намагайтеся виконати цю процедуру самостійно. Це тільки зашкодить вашому волоссю.
Корисна порада
Якщо вас влаштовує не довгострокове випрямлення волосся, то ви можете скористатися утюжками і спеціальними косметичними засобами. Але при виборі приладу краще зверніть увагу на стайлери з керамічним покриттям - вони менш згубними для поверхні волосся.
Гладкі і прямі волосся ніколи не виходять з моди - все більше дівчат, які не наділених від природи ідеально гладкою зачіскою, вдаються до різних способів випрямлення волосся. Деякі з цих способів є довготривалими, а деякі можуть подарувати вам шикарну зачіску всього на один вечір. Ви можете самі вибрати, наскільки довго ви хочете підтримувати гладку зачіску. Якщо ви мрієте про шовковистих і прямих волоссі, щоб вразити друзів на вечірці або корпоративному святі - вам цілком підійде спосіб, що дозволяє випрямити волосся на один день. Якщо ж ви хочете кардинально змінити імідж і зберегти гладкість волосся надовго, вам будуть потрібні інші способи.
Інструкція
1
Для того щоб випрямити волосся ненадовго, найпростіше використовувати гарячий фен і гребінець для укладання, витягаючи вологі волосся і просушуючи їх в натягнутому вигляді феном. Набагато простіше випрямити волосся спеціальним праскою - такі прасування сьогодні продаються у всіх магазинах побутової техніки.
2
Для того щоб волосся менше травмувалися після термічного впливу, використовуйте спеціальну термозахисної маску, а також купуйте прасування з керамічними пластинами.
3
Якщо ж вам хочеться надовго змінити зачіску, потрібно міняти кератиновую структуру волоса. Цього можна досягти за допомогою хімічного або біо-випрямлення.
4
Хімічно волосся випрямляють за допомогою гідроксиду натрію, але цей метод, незважаючи на свою ефективність, серйозно порушує структуру волоса. Існують і більш щадні хімічні речовини для випрямлення волосся, але всі вони так чи інакше негативно впливають на здоров'я вашої зачіски.
5
Для тривалого випрямлення волосся рекомендується використовувати новітні біо-технології, в яких волосся обробляється аміно-цистеїнових кислотами. Проникаючи в структуру волоса, вони змінюють структуру кератину і не псують волосся. Єдиний недолік цього методу - його дорожнеча.
6
Крім того, існує безпосередньо кератинове випрямлення волосся. Такий метод випрямлення не тільки не шкідливий, а й корисний - він покращує стан ослабленого волосся, доповнює їх структуру відсутніми компонентами і дозволяє вам знайти шикарну гладку зачіску на кілька місяців. В даному методі використовується натуральний кератин, який забезпечує волоссю повноцінне відновлення і красу.