Як зробити голуба. голуб з паперу своїми руками.

Якщо ви хочете мати вдома голуба - символу миру і чистоти - вам зовсім не обов'язково купувати живу птицю. Створити реалістичного й оригінального голуба можна за допомогою орігамі - японського мистецтва складання з паперу.
Інструкція
1
Візьміть квадрат білого паперу розміром 30 на 30 см. Зігніть квадрат по одній діагональної лінії, з'єднавши протилежні кути. Одержаний трикутник поверніть до себе так, щоб довга сторона була підставою.
2
Лівий і правий кути трикутника загніть до вершини, поєднавши їх з нею. Один з кутів разогните і зігніть центр підстави бокового трикутника, трохи заходячи за центральну лінію загальною фігури, паралельно їй.
3
З іншого боку зробіть те ж саме, щоб фігура стала нагадувати подовжений ромб, через якого визирають маленькі паперові куточки.
4
Один з кутів - верхній або нижній, на вибір - загніть всередину, а потім назовні.
5
Отриману заготовку згорніть навпіл так, щоб той кут, який ви складали в попередньому кроці, опинився всередині фігури. Перевірте, чи правильно ви склали заготовку, і починайте робити крила голуба.
6
Бічні частини фігури - майбутні крила - загніть вгору. Крила повинні бути загнуті так, щоб спереду з них визирав гострий дзьоб голуба. Пропрасуйте пальцями або ножицями все складки, випряміть все згини паперу.
7
Тепер зробіть гачок, на який голуба можна буде підвісити. Для виготовлення гачка візьміть дві металевих канцелярських скріпки і викрутку маленького діаметра або шило.
8
Розігніть одну скріпку так, щоб вона нагадувала форму літери S. Викруткою або шилом акуратно проткніть центральний згин голуба недалеко від місця голови.
9
Верхню частину разогнутой скріпки розпрямте і помістіть її в пророблений щойно отвір, після чого зігніть назад, щоб гачок тримався.
10
За допомогою другої канцелярської скріпки з'єднайте разом нижні частини голуба. Ваш голуб з паперу готовий - підвісьте його за гачок у себе вдома.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w0_x-it6JBA