Як приготувати масло ги. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Масло ги - найважливіший елемент давньоіндійської ведичної медицини аюрведи. Його вважають ліками від усіх хвороб і називають «рідким золотом» і «їжею для мозку». Масло ги - топлене вершкове масло. Приготувати його не складно, але варто запастися терпінням.
Вам знадобиться
    • натуральне несолоне вершкове масло.
Інструкція
1
Приготування масла ги на плітеОчень важливо правильно вибрати посуд для перетоплювання. Ідеально підійде каструля з широким потовщеним дном. Для топлення 1 кілограма вершкового масла необхідна трилітрова каструля. Поріжте вершкове масло на шматочки, перекладіть в каструлю і поставте на плиту. Топіть його деякий час на середньому вогні, не забуваючи помішувати. Коли масло розтане, додайте вогонь і доведіть до кипіння. Як тільки на поверхні масла з'являться бульбашки піни, ретельно перемішайте і зменшіть вогонь до самого маленького. Залиште масло на плиті, не закриваючи кришкою. Далі заважати масло не треба. Слідкуйте, щоб воно не кипіло, а тільки з дна піднімалися дрібні бульбашки. Зрідка знімайте з поверхні масла піну. Коли білкова маса осяде на дно каструлі і придбає золотаво-коричневий колір, а поверхня масла покриє прозора тонка скоринка, зніміть її шумівкою і покладіть в окрему банку, а каструлю приберіть з плити. Масло готово. Зверніть увагу на колір, масло ги буває золотистого кольору, без сторонніх вкраплень, і прозоро настільки, що через нього проглядається дно каструлі.
2
Приготування масла ги в духовкеЗдесь важливий розмір посуду, він безпосередньо залежить від кількості вершкового масла, яке необхідно перетопити. Воно повинно заповнювати каструлю на 2/3. Прогрійте попередньо духовку до 150 градусів. Вершкове масло поріжте на шматочки, складіть у каструлю для топлення і поставте в духовку, не закриваючи кришкою. Через певний час (для топлення 1 кг масла потрібно приблизно годину-півтори, а для 3 кг - близько чотирьох годин) вийміть каструлю з духовки. Має вийти масло золотистого кольору з тонкою скоринкою і світло-коричневим осадом на дні. Як і при топленого масла на відкритому вогні, акуратно зніміть затверділу корочку.
3
Друшляк або сито застелите полотняним рушником або марлею в чотири складання і обережно перелийте масло в чисту ємність. Намагайтеся не потривожити осад. Дайте маслу охолонути до кімнатної температури, не закриваючи кришкою. Потім щільно закупорте. Якщо все зроблено правильно, масло ги може зберігатися необмежено довго, причому, не тільки в холодильнику, але і при кімнатній температурі.
Зверніть увагу
Для приготування масла ги підходить тільки натуральне вершкове масло без будь-яких домішок. Якщо в процесі приготування масло ги набуло темний колір або видає їдкий запах, значить, ви топили його на сильному вогні або дуже довго. У цьому випадку, масло слід вилити.
Корисна порада
Після того як приготуєте щось на маслі ги, фільтруйте масло його через марлю або дрібне сито, щоб видалити залишки продуктів, які готувалися в ньому. Обсмажувати на олії ги можна до декількох тижнів, поки воно не почне пригорати При обсмажуванні на маслі ги, стежте, щоб сковорода була абсолютно сухою, інакше олія буде бризкатися. Намагайтеся не допускати попадання води в масло.