Як підключити шашку таксі.

Для деяких автовласників машина є не тільки засобом пересування, а й джерелом заробітку. Маючи автомобіль, можна придбати ліцензію і зайнятися приватним візництвом. Щоб виділитися серед загального потоку машин і залучити потенційних клієнтів, необхідно купити і встановити таксистської шашку.
Вам знадобиться
  • - шашка;
  • - дроти;
  • - інструмент;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Виберіть вподобану шашку. Зверніть увагу на технічні характеристики, а також на дизайн. Краще всього придбати більш дорогу, але якісну і красиву шашку. Можна написати на шашки номер телефону, за яким клієнти зможуть замовити вашу машину. Варто звернути увагу на спосіб кріплення шашки. Найкращий варіант - магніт. Він дозволяє прибирати шашку в неробочий час, тим самим перетворюючи ваш автомобіль з робочого в звичайний.
2
Оберіть місце, на яке ви встановите шашку. Найкраще для цього підходить центральна частина даху автомобіля. Тепер необхідно провести провід, який буде подавати струм до шашці. Найпростіший варіант полягає в підключенні шашки до прикурювача. Однак такий варіант не завжди зручний, адже прикурювач може знадобитися для підзарядки мобільного телефону або ноутбука, та й провід виглядає не зовсім красиво. Якщо ви постійно займаєтеся приватним візництвом, то є сенс заховати дріт під обшивку, а в салоні встановити кнопку включення.
3
Оберіть місце для кнопки. Придбайте і встановіть тумблер. До нього припаяйте дроти. Живити їх від акумуляторної батареї і підключіть до шашці через запобіжник. Також можна підключити шашку до габаритів або противотуманки. Тоді шашка буде автоматично загорятися з включенням протитуманних вогнів. Провід сховайте під торпедою. Через отвір воздуховода підведіть їх до стійки. Закріпіть дроти під обшивкою стійок і акуратно виведіть на кришку. Також можна зробити на правій частині торпеди маленьку колодку, до якої буде підключатися штекер шашки. Це дозволить легко відключати і знімати шашку в неробочий час.