Як зняти грубку на Газелі.

Автомобіль Газель користується популярністю серед перевізників пасажирів та малогабаритних вантажів завдяки відносно низькій вартості, широкому асортименту запчастин і дешевому обслуговуванню. Багато поломки автомобіля Газель можна усунути самостійно, включаючи ремонт печі або заміну.
Інструкція
1
У зимовий період грубка автомобіля Газель відіграє ключову роль, забезпечуючи в салоні мікроавтобуса комфортну температуру для його пасажирів і водія. Якщо грубка вийшла з ладу і потребує ремонту, щоб правильно зняти грубку на Газелі, спочатку ознайомтеся з її схемою і запасіться необхідним автомобільним інструментом. Знімайте акуратно торпеду з грубки вашого мікроавтобуса, уникаючи її ушкодження, від самої грубки черзі від'єднуйте всі троси управління та шланги, витягаючи опалювальний прилад автомобіля в цілісному вигляді.
2
Бажаючи зняти грубку автомобіля Газель, вивчіть будову грубок інших вітчизняних мікроавтобусів і авто. Приміром, пічка російського позашляховика Нива має подібна будова, тому її деталі ви зможете використовувати для ремонту та модернізації опалювального приладу вашого мікроавтобуса. Зняти грубку з Газелі - це ще половина роботи по здійсненню її ремонту. Приступайте до акуратного і правильному розбору самого опалювального приладу. Відкручуйте за допомогою гайкового ключа чотири розташовані у верхній частині мікроавтобуса гайки, але при цьому намагайтеся міцно утримувати болти, використовуючи гайковий ключ «на десять».
3
викручувати болти і, щоб розібрати грубку на Газелі, відокремлюйте ковпак електродвигуна від опалювального приладу. Знімайте спочатку ковпак, намагаючись не пошкодити його, а потім - вентилятор печі. Прибирайте ущільнювальну прокладку, розташовану під вентилятором, візьміть середню викрутку і відкрутите два гвинти від кріплення вентилятора, потім відокремте крильчатку від валу електродвигуна автомобільного опалювального приладу. Знімайте розташований на печі резистор і відокремлюйте від неї захисний кожух, виконуючи завершальний етап з розбирання опалювального приладу.
4
Розібравши грубку , виявляйте причини її несправності, які покажуть ваші подальші кроки. Якщо опалювальний прилад мікроавтобуса піддається подальшому ремонту, поміняйте його несправні деталі на нові запчастини, підбираючи або «рідні» деталі для грубок автомобілів Газель, або старі запчастини з попередньо розібраної автомобільної грубки позашляховика Нива. Якщо в салоні вашого мікроавтобуса постійно холодно, незважаючи на справно працює опалювальний прилад, модернізуйте саму грубку . Для цього встановлюйте в штатний прилад додатковий радіатор на вході.