Як зменшити базу 1С. Як зменшити підзвіт.

Багато підприємств для ведення бухгалтерського обліку використовують програмне забезпечення «1С: Підприємство». З часом обсяг база даних збільшується, і додатки починає «гальмувати», тому необхідно час від часу проводити згортку. Це дозволить не тільки зменшити базу , але і значно прискорити роботу програми.
Інструкція
1
Зробіть резервну копію бази даних програми 1С. Збережіть її в окрему від додатка папку. В результаті у вас буде підстраховка на випадок неправильної згортки або помилки в програмі. Створіть нову базу , яка буде використана для завантаження даних.
2
Завантажте зовнішню обробку «Згортка 1С». Даний файл можна знайти на різних спеціалізованих сайтах або скористатися стандартною обробкою в програмі 1С. В деяких випадку легше скористатися зовнішніми обробками, так як вони розроблені спеціально під певні конфігурації програми та зможуть більш продуктивно зменшити базу .
3
Перед установкою перевірте документ на віруси. Скопіюйте фал Удаленіе.cmd в каталог нової бази і запустіть. В результаті база очиститься від регістрів, документів і інших даних, які не використовуватимуться в новій базі.
4
Запустіть програму «1С: Підприємство» і зайдіть в нову базу в монопольному режимі. Додаток почне проводити переіндексацію. Зачекайте її закінчення. Запустіть зовнішню обробку, яка очистить довідники від зайвих даних, що значно зменшить розмір бази. В результаті буде сформована нова база, в якій міститися всі довідники, але відсутні документи.
5
Створіть на диску С: папку з назвою «Згортка». Це необхідно тому, що вивантаження даних проводитиметься за допомогою зовнішніх DBF файлів. Зайдіть в стару базу і запустіть зовнішню обробку Свертка.ert, яка перенесений в нову базу залишки по різних рахунках, у тому числі взаєморозрахунки та підзвітні.
6
Відкрийте нову базу і запустіть зовнішню обробку СверткаЗагрузка.ert, яка створить необхідні документи по початковим залишкам. Перевірте правильність внесених даних, в разі потреби відкоригуйте відомості вручну.