Як розібрати Yota. Як розібрати модем ёта.

Модем Yota - це спеціальний пристрій, який забезпечує комп'ютерам доступ до бездротового інтернету на основі технології 4G. Розібрати різні моделі даного модему буває просто, а з деякими з них можуть виникнути труднощі.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
В обов'язковому порядку ознайомтеся з внутрішньою схемою пристроїв вашого модему. Якщо ви хочете розібрати модем Yota, зніміть з пристрою верхні кришки, злегка потягнувши їх на себе. Якщо не вийде зняти задню кришку, злегка подденьте її за допомогою плоскої викрутки. Відклейте бічній скотч, після чого зніміть решта видимі елементи кріплення. По ходу вилучення складових частин. Запам'ятовуйте послідовність, оскільки збирати модем вам доведеться з її урахуванням.
2
Якщо ви хочете розібрати модем Yota-Egg, знайдіть який-небудь спосіб відкриття пластикових заклепок, оскільки в більшості випадків їх доводиться просто ламати, а згодом склеювати за допомогою суперклею. Зверніть увагу на те, що корпус легко піддається зняттю, тому для його відкриття не прикладайте багато зусиль. Проводьте розбір модему на застеленій поверхні, щоб не втратити дрібних деталей.
3
Який би модем ви не розбирали, ні в якому разі не втрачайте його складових частин, оскільки їх практично неможливо замінити. Розбирати модеми, а тим більше Yota не рекомендується взагалі в самостійних умовах. Офіційних інструкцій з розбору модемів Yota на даний момент не існує, тому вам все доведеться робити на свій страх і ризик і навіть незважаючи на можливе наявний у вас досвід, краще всього довірити цю справу професіоналам сервісних центрів, оскільки даний модем з'явився на ринку порівняно недавно, і не всі аспекти його розбирання на даний момент були вивчені користувачами.
4
Також при можливості запишіть послідовність розбору модему на відео, щоб потім переглянути запис і зібрати пристрій. Це зручно в тому випадку, якщо ви не можете запам'ятати точно послідовність своїх дій або захочете пізніше викласти запис як інструкцію в інтернет.
Зверніть увагу
Внутрішня антена usb-модема Yota відключиться назавжди, якщо ви підключіть перехідник в інженерний роз'єм.
Корисна порада
Не розбирайте модем самостійно до закінчення терміну гарантії.