Як зробити автопричіп. Як зробити самому автопричіп.

В господарстві для перевезення вантажів часто використовується тачка або вантажна машина. Але для перевезення невеликих вантажів тачка занадто непродуктивно, а вантажоперевезення виявляться занадто дорогим задоволенням. Тут на допомогу вам прийде причіп до автомобіля. В магазинах ви можете зустріти багатий вибір моделей на будь-який смак і гаманець, але можна зробити автопричіп і самостійно, тим більше конструкція його досить проста.
Вам знадобиться
  • - металеві листи, куточки, труби та інший металопрокат;
  • - готові деталі (світловідбиваючі техніка, колеса, гальма, фаркоп і т.д.).
Інструкція
1
Розробіть або знайдіть готовий проект і креслення автопричіп а. Врахуйте обмеження, накладені законом: довжина причепа не повинна перевищувати 7,5 метрів, а ширина - 2,5 метрів, хоча б на одній осі повинні бути передбачені гальма.
2
Купіть готові деталі для причепа, використання самостійно виготовлених деталей значно ускладнить реєстрацію причепа. Приготуйте готову підвіску, гальма, фаркоп, дишло, маточини, стопи, фаркоп, роз'єм на стопи, колеса і т.д. (На всі деталі ви повинні мати відповідні документи, що підтверджують їх походження).
3
Зберіть причіп: зваріть каркас з траверсів і поперечних труб, отримавши тим самим решітку каркаса. Обшийте каркас металом, борта зробіть відкидними, щоб без проблем перевозити довгі предмети. З'єднайте балку моста і лонжерони за допомогою ресор. Приварите кулаки до труби і закріпіть маточини з колесами і бризговиками.
4
Прикріпіть до причепу дишло і перевірте його зв'язок з фаркопом (фаркоп повинен бути закріплений на автомобілі). Оснастите причіп стоп-сигналами, поворотниками, габаритами, відбивачами і простягніть проводку до автомобіля.
5
Коли причіп буде готовий, вирушайте в ГИБДД для огляду та реєстрації. Документи на запчастини будуть ретельно перевірені (особливу увагу приділяють, як правило, гальмах, підвісці і фаркопу). Оформіть документи на причіп і зареєструйте його. Отримайте номерний знак і свідоцтво.
6
Пройдіть техогляд. Перші п'ять років проходите техогляд кожні два роки, після закінчення 5 років - щорічно. Перед техоглядом не забудьте ретельно вимити автопричіп і перевірити справність гальм та світлового обладнання.
7
Врахуйте, що для експлуатації причепа повною масою більше 750 кг в вашому водійському посвідченні має бути відкрита не тільки категорія «В», а й категорія «Е».
Зверніть увагу
Численні вимоги до реєстрації автопричіпа привели до того, що зробити причіп для авто самому часто обходиться навіть дорожче, ніж покупка нового причепа.