Як підключити "Яндекс гроші".

Електронний гаманець - дуже зручна функція, що дозволяє проводити різні фінансові розрахунки між користувачами в режимі онлайн. Існує безліч сервісів, що надають таку послугу, один з них - « Яндекс гроші».
Інструкція
1
Увійдіть в акаунт своєї електронної пошти. У верхньому меню виберіть опцію «Гроші». У вікні натисніть велику яскраво-помаранчеву кнопку «Відкрити рахунок в Яндекс .Деньгах». На наступній сторінці ви повинні заповнити спеціальну форму. Перше і найважливіше - платіжний пароль. Придумайте пароль простий для запам'ятовування, але складний для злому. Для безпеки вашого рахунку, при його створенні необхідно використовувати латинські заголовні і прописні літери, цифри і символи. Обов'язково запишіть, а краще запам'ятайте його, в іншому випадку неможливо буде проводити операції з грошима (вводити і виводити кошти).
2
Другий пункт - код відновлення, який необхідний вам в разі втрати пароля. Для цього введіть номер телефону (це поле необов'язкове для заповнення), адреса електронної поштової скриньки і дату народження. Пошта введена автоматично, тому ви відкриваєте рахунок зі своєї поштової скриньки. Остання дія - підтвердіть платіжний пароль, ви повинні ввести той пароль, який вказали в першому пункті. Нижче натисніть на сіру кнопку «Відкрити рахунок в Яндекс .Деньгах». Повинна з'явитися напис «Вітаємо, ви відкрили рахунок в Яндекс .Деньгі».
3
Після успішного завершення реєстрації гаманця на Яндекс е, система вас перенаправить на сторінку, де вам буде запропоновано здійснити прив'язку рахунки до номера мобільного телефону. Натисніть на зелену кнопку з відповідним написом. Нижче буде рядок - «Введіть код підтвердження» і порожнє вікно. У ньому впишіть цифри, які кілька хвилин потому прийдуть на ваш телефон. Натисніть Ок - «Телефон успішно прив'язаний до вашого рахунку».
4
Перевірте себе на знання свого платіжного пароля. Для цього перейдіть за посиланням і введіть свій пароль. Для зручності при подальшому використанні функції електронного гаманця, все меню (поповнити, оплатити, перевести, вивести) розташовані в одному місці, виділені помаранчевим кольором і знаходяться по переходу: почта- гроші.
5
До тих пір поки ви не пройдете ідентифікацію, ваш рахунок буде залишатися анонімним. Служба безпеки Яндекс .Деньгі може в будь-який час зажадати пройти цю процедуру, тобто попросити вас пред'явити документи. Ви повинні будете вибрати найбільш зручний спосіб ідентифікації (заяву поштою, особистий візит в офіс, прив'язка банківської карти і т.д.). Заповніть заяву, підготуйте документи і передайте їх в Яндекс .Деньгі обраним способом.
Зверніть увагу
Ви можете в будь-який момент перейти на посилену авторизацію. Ця послуга коштує 30 рублів. Вона є альтернативою платіжному паролю. Суть її полягає в тому, що замість звичайного пароля ви вводите щоразу новий набір символів. Його ви отримаєте безкоштовно у вигляді таблиці кодів або у вигляді електронного токена (пластикова карта з екраном і кнопкою).