Як вивчити суспільствознавство.

Школярі, які збираються пов'язати своє життя з юриспруденцією, психологією, соціологією, обов'язково здають ЄДІ з суспільствознавства. Однак починати підготовку до цього іспиту краще всього за кілька місяців до його початку.
Вам знадобиться
  • - навчальні посібники;
  • - картки;
  • - можливо, гроші на репетитора.
Інструкція
1
Розбийте матеріал підручника та лекцій по розділах, які належать до різних сфер суспільства: політичної, економічної, соціальної і духовної. Вивчіть всі базові терміни, що характеризують кожну з цих сфер.
2
Складіть табличку, що складається з 2-х колонок: термін і його визначення. Так ви зможете безпосередньо перед здачею ЄДІ швидше відновити в пам'яті все необхідне.
3
Приготуйте картки. Напишіть на кожній з них визначення терміна або сам термін, але без визначення. Попросіть когось із друзів або родичів перевірити вас за цими картками.
4
Складіть хронологічну таблицю актів, законів, політичних, економічних, філософських і т.д. систем. У кожній таблиці має бути по 4 колонки: дати, система, опис, діячі. Таким чином ви систематизуєте всі матеріали курсу.
5
Намалюйте схеми, в яких повинні бути відображені способи і методи взаємодії різних суспільних інститутів. Такі схеми теж можна розташувати в хронологічному порядку, для наочності того, як змінювалася структура суспільних відносин протягом століть.
6
Ви можете вчити суспільствознавство і звичайним методом: від простого до складного. Однак не забувайте про те, що, по-перше, деякі питання можуть тільки здатися простими, а, по-друге, без міцних знань нескладних тим ви ніколи не розберетеся в інших. І, звичайно, не забувайте про термінологію.
7
Якщо вам складно самостійно освоїти матеріали курсу, попросіть батьків найняти репетитора, особливо якщо ви збираєтеся надалі вступати до вузу. Поясніть їм, що оплата послуг репетитора не йде ні в яке порівняння з оплатою навчання у вузі.
8
Придбайте підручники та навчальні посібники, що мають гриф ФІПІ (Федерального інституту педагогічних досліджень). Тільки така навчальна література містить достовірні і повні відомості про предмет.