Як завести ВАЗ при сильному морозі.

Ситуація, коли автомобіль ВАЗ не заводиться в сильні морози, знайома кожному автовласнику. Така лотерея «заведеться - не заведеться» порядком починає набридати в зимовий період. Однак, застосовуючи деякі практики, можна уникати цієї щоденної нервування.
Вам знадобиться
  • - акумулятор у відмінному стані;
  • - сухі прожарені свічки;
  • - рідина - спрей на ефірній основі.
Інструкція
1
Для того щоб акумулятор був в належному стані, заносите його на ніч в тепле місце і не забувайте вчасно заряджати. Він грає величезну роль в забезпеченні відсутності проблем при запуску двигуна в мороз. Акумулятор взимку втрачає свою ємність майже на чверть, а це значить, що падає і пусковий струм.
2
Якщо все ж акумулятор залишився в машині, і на ранок машина не хоче заводитися, то в першу чергу розігрійте акумулятор, включивши на 10-20 секунд дальнє світло фар. Або занесіть його в будинок і поставте при малих токах на підзарядку. Після цього підготовлений акумулятор поставте на місце. При запуску двигуна спочатку вичавіть зчеплення, а вже потім починайте «крутити» стартер.
3
Після того як ви прогріє двигун, почніть плавно відпускати зчеплення, для того щоб прогріти КПП. Якщо у вас стоїть двигун, оснащений інжектором, то при невдалому запуску спробуйте скористатися режимом продувки циліндрів. Якщо цей маневр не вдався, то ваші свічки, швидше за все, залиті. Зніміть свічки і прокалите їх.
4
зробіть вприскування рідина-спрей на ефірній основі в карбюратор (за воздушником). Це один з ефективних методів для запуску карбюраторного двигуна. У двигуні з інжектором цю рідину потрібно впорскувати в гофрований шланг, також за воздушником.
5
Для того щоб вас мороз не застав зненацька, підготуйте автомобіль до зимового періоду. Для цього поставте нові свічки, замініть тосол, в бачок омивача залийте «незамерзайку». На колеса одягніть зимові шини, в колісні арки встановіть пластмасові підкрилки, а в дверні замки налийте трохи рідини WD-40. Якщо слідувати цьому простому керівництву, то ваша машина навіть у люті морози буде «на ходу».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r47ba2FBBU0
Зверніть увагу
Будьте обережні, використовуючи стартову рідина у вигляді спрею. Вона вкорочує термін експлуатації вашого двигуна, так як змиває масло зі стінок циліндра.
Корисна порада
В мороз не ставте автомобіль на ручник на довгий час, так як через це гальмівні колодки примерзають до барабанів.