Як залити картинку на Радикал.

При спілкуванні на форумі іноді виникає гостре бажання посилити враження від написаних слів за допомогою доречного графічного зображення. В цьому нескладному справі може допомогти сайт завантаження картинок radical.ru.
Інструкція
1
Введіть в адресному рядку браузера www.radikal.ru і натисніть Enter на клавіатурі. За замовчуванням ви потрапите на вкладку "Головна". Якщо потрібна картинка розташована на вашому комп'ютері, клікніть по кнопці «С комп'ютера», потім натисніть «Огляд», вкажіть шлях до потрібної картинці і клікніть «Відкрити». Якщо картинка знаходиться в мережі, клікніть «З інтернету» і помістіть необхідний лінк (посилання) в поле «Вкажіть посилання на зображення в Інтернеті (URL)». Тепер ви можете змінити параметри завантажуваного зображення: розширення, нахил, якість, розмір превью. Крім того, тут же ви можете зробити напис як на самій картинці, так і на превью. Закінчивши, натисніть «Завантажити», почекайте трохи, а потім використовуйте необхідну із запропонованих посилань.
2
Щоб завантажити відразу кілька зображень, ви можете скористатися функцією «мультизагрузка». Щоб отримати до неї доступ, клікніть по вкладці з відповідною назвою. Врахуйте, система радить завантажувати не більше десяти картинок одночасно. Натисніть на кнопку «Вибрати файли», вкажіть шлях до картинок і клікніть «Відкрити». Тепер ви можете поміняти параметри завантажуються зображень. Щоб надати однакові значення відразу декільком файлам, спочатку виділіть ці картинки, а потім змініть значення в однієї з них. Закінчивши, натисніть «Завантажити на сервер». Відкриється вкладка «Посилання», в якій будуть знаходитися посилання на завантажені фотографії.
3
Функції «ГЕО Координати» (прив'язка зображення до певного регіону), «Помістити в альбом», «Розмістити в галереї» і «Коментар» стануть доступні тільки після реєстрації. Щоб почати реєстрацію, натисніть на відповідну кнопку в лівому верхньому кутку сторінки. Вкажіть логін, пароль, адреса електронної пошти, введіть контрольний код і натисніть на «Реєстрація». Всі раніше заблоковані функції стануть доступні без підтвердження аккаунта в системі Radical.