Як порізати капусту. різати капусту прилад.

Здавалося б, ну що за проблема - порізати капусту ! Але коли займетеся цим впритул, раптом з'ясується, що і способів безліч, і не так вже це просто - порізати капусту , щоб вона вийшла рівна, тонка, і руки залишилися цілі. Звичайно, в цій справі потрібна вправність, яка є результат досвіду.
Вам знадобиться
  • - качан капусти;
  • - дошка обробна велика, дерев'яна;
  • - ніж із широким лезом, гострий.
Інструкція
1
Візьміть щільний качан капусти, зніміть верхні листки, вимийте його і приберіть при необхідності зовнішні дефекти качана: чорні плями, порізи та інше. На смак готового блюда в першу чергу впливає сорт капусти. Для засолювання капусти, наприклад, візьміть пізньостиглі сорти, соковиті, тверді і хрусткі.
2
Розріжте капусту навпіл. Можна це зробити по-різному, але правильніше буде різати її з боку качана. Якщо різати з іншого боку, капуста при шинкуванні буде розпадатися на листя, а розрізати кожен листочок окремо - нераціональна трата часу і сил.
3
Потім розріжте половинки капустяного вилка ще навпіл, а при необхідності четвертинки можна розрізати ще навпіл, так, щоб капустяна стружка була довжиною 5-7 см. Намагайтеся, щоб дольки капусти не розсипалися, а залишалися щільними.
4
Притримуючи рукою вилок з боку качана, починайте шинкувати вільний кінець тонкими смужками шириною 3 мм. Більш широкі смужки потрібно буде довше варити або смажити, або вони будуть довше заквашуватися.
5
шинкованной капусту доводиться іноді великими обсягами, наприклад, коли її квасять на зиму. Пристосування для швидкої нарізки капусти придумані ще предками, деякими з них ви користуєтеся і сьогодні. Але в сучасному будинку частіше можна зустріти більш сучасні пристрої - спеціальна терка, ломтерезка або кухонний комбайн.Все ці пристрої дозволяють нарізати продукти тонкою соломкою, регулювати товщину нарізки і в підсумку прискорюють процес шинкування капусти. У всіх випадках потрібно капусту спочатку підготувати до шинкуванні. Наріжте її такими шматками, які буде зручно подрібнювати на спеціальній тертці або опускати в приймальне отвір комбайна.
6
Якщо ви шінкуете капусту в комбайні, зріжте попередньо качан, щоб жорстка частина не потрапила в подрібнену капусту . Потрібно віддавати собі звіт в тому, що шинкування в комбайні зробить результат менш стандартним. Це найшвидший спосіб, і швидше він годиться для нарізки капусти для гасіння або в борщ.
Зверніть увагу
Не варто шинкувати капусту шириною соломки близько 1 мм. Вона швидко втратить свою соковитість, стане в'ялою і швидко закисне.
Корисна порада
Чи не вирізати качан перед шатківницею, це допоможе листю не розсипатися, і різати буде зручніше. Важко порізати капусту рівною соломкою, коли капустяне листя розсипаються під рукою.