Як намалювати кота. Як малювати кішок котів і кошенят.

Кішки і коти - тварини, улюблені безліччю людей, незалежно від статі і віку. Тому такою популярністю користуються іграшки, прикраси, різні речі і аксесуарами з зображенням кішок - і звичайно, малюнки кішок різної тематики і стилю. Ви можете спробувати намалювати кота самостійно, а згодом, грунтуючись на описаній нами техніці, ви зможете варіювати сюжети своїх малюнків, зображуючи на них самих різних кішок і котів.
Інструкція
1
Почніть малювати кішку зі схематичного зображення тулуба і голови. Голова сидить кішки - це невелике коло, а тулуб - подовжений похилий овал злегка спотвореної форми, звужується у напрямку до голови.
2
По лініях овалу і кола об'єднаєте контури в силует кішки плавними акуратними лініями. Якщо сидить кішка дивиться в лівому напрямку, намалюйте на її морді перехресні лінії з центром, зміщеним вліво, щоб задати напрямок висловом «особи».
3
Ліворуч і праворуч у верхній частині голови намалюйте гострі трикутні вуха. Проведіть рівну лінію, на якій буде сидіти кішка, і від крупа проведіть плавні контури вигнутого хвоста.
4
Деталізуйте тіло кішки - груди? повинна красиво згинатися, переходячи у дві передні лапи, а задня лапа повинна бути менш виражена і помітна тільки збоку. Намітьте контур правої лапи в позі сидить кішки.
5
Після того, як лапи будуть промальовані, почніть малювати морду кішки. Поспостерігайте за тваринами на відео і фотографіях, щоб краще зрозуміти їх «вираз обличчя».
6
Намалюйте два довгастих котячих очі, досить широко один від одного, і між ними трохи нижче намалюйте трикутник носа. Ще нижче прорисуйте контур морди, губ і підборіддя. Намітьте лінії вусів.
7
Тепер, коли кішка придбала потрібні обриси, займіться деталізацією малюнка - прорисуйте вуха, мордочку, там де потрібно - додайте штрихуванням тіні, обов'язково дрібними штрихами зобразите шерсть і ворсинки хутра.
8
Не забудьте промальовувати пальці передніх лап. Закінчивши малюнок, зітріть ластиком допоміжні лінії і домалює штрихами хутро на тілі кішки, акцентуючи освітлені і затінені області.
9
Зробіть тіні більш контрастними, використовуючи ластик для світлих областей і додаткову штрихування для темних. Різкими тонкими штрихами домалює вуса і брови. Ваша кішка готова!
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати кошеня і не одного, а двох. Крок 1. Намалюйте поруч два кола і потім розділіть їх лініями на дві частини, верхня трохи більше. Крок 2. Почнемо малювати правого кошеня.
Корисна порада
Але щоб правильно намалювати кота, давайте спочатку навчимося точно зробити малюнок цього кота. Щоб кіт був з "настроєм", намалюємо його з посмішкою. Якщо у вас вийде цей малюнок, можете спробувати намалювати свою улюблену кішку. Як намалювати кошеня Котенка складніше намалювати ніж кота. По-перше, кошенята маленькі, по-друге, дуже рухливі.