Як поставити на піч моторчик. піч в авто самому.

Автомобілісти нерідко стикаються з ситуацією, коли моторчик грубки виходить з ладу. Міняти грубку повністю дорого, а звернення в ТехАвтоЦентр для багатьох не по кишені, тому найкращим варіантом стає самостійний ремонт печі з заміною моторчик а.
Інструкція
1
Моторчик на грубку самостійно виготовити неможливо, тому купуйте моторчик від будь-якого автомобіля в готовому вигляді. Навіть мотор для ВАЗ-2110 при його вмілої трансформації можна встановити на піч будь-якого авто. Бажаючи поставити моторчик на грубку, спочатку акуратно знімайте грубку вашого автомобіля і виймайте старий вийшов з ладу моторчик . Обов'язково позначте його місце розташування на обоймі, щоб надалі ви змогли правильно зібрати піч, а потім позначайте місце, де знаходяться крильчатки. Щоб зняти моторчик для грубки, видаліть розташовані на валу крильчатки, просто відкручуючи їх, так як даний елемент зазвичай тримається тільки за допомогою тертя і спеціальним чином не закріплений.
2
викручуватися з старого моторчик а гвинти, виймайте дві платівки, куди раніше були угвинчені ці гвинти, що дозволить вам акуратно видалити з валу стопорне півкільце, не пошкоджуючи його. Виймайте якір разом з кришкою зі щітковим вузлом, так як щітки можна зіпсувати через сточенного конуса колектора. Віджавши щітки, повільно знімайте кришку з якоря, зріжте заклепки спеціальним інструментом і звільніть вузол щеткодержателя. Покладіть пластини із щітками, півкільце і шайбочки в коробку, що дозволить не розгубити дані деталі. Пропоїти якір в місці, де дроти заклепати в колекторні пластини.
3
До того як встановити моторчик на грубку, виламуйте за допомогою кусачок і викрутки пластину, що тримає бронзову втулку таким чином, щоб корпус пічки і її кришка залишилися неушкодженими. У самій кришці спиляєте виступи-задирки, на які кріпилася пластина. Підготуйте пластикові кришечки для плаваючого підшипника і кріпите сам підшипник на бронзову втулку і болт з гайкою. Болт повинен бути встановлений горизонтально по відношенню до корпусу печі, а вільний простір між корпусом і встановленим підшипником заливайте епоксидною смолою.
4
Коли смола застигне, виймайте болт і виконуйте попереднє складання моторчик а, спочатку без щіток. На місце стопорного півкільця надіньте пластикову кришечку, а також відрізок труби. Збирайте моторчик , звертаючи увагу на положення якоря, який повинен залишатися в центрі збирається конструкції. Кріпите на кришку щіткотримач за допомогою гвинтів і гайок в тому ж положенні, в якому він перебував до розбору грубки. Надіньте на якір кришку, підсмикуючи щітки, прикріпіть кришечку підшипника і вже зібраний моторчик встановлюйте в корпус, фіксуючи його стопорним півкільцем.