Як полагодити енергозберігаючу лампу. Як відремонтувати елктронную частина лампи.

У вас згоріла енергозберігаюча лампа, і не одна, а декілька? Не поспішайте перегоріла лампу одразу викидати, так як енергозберігаючі лампочки можна ремонтувати самостійно, а в крайньому разі їх окремі деталі використовувати для ремонту ламп денного світла.
Інструкція
1
Сучасні енергозберігаючі лампи перегорають через вихід з ладу спіралі розжарення або перегорання її електронної схеми, але з'ясувати причину поломки допоможе лише ретельний розбір самої лампочки. Візьміть енергозберігаючу лампу , розберіть її, акуратно піддягаючи викруткою з'єднувальний елемент на защепка, розташованої в середній частині електричної лампочки. Щоб полагодити енергозберігаючу лампу , розберіть її таким чином, щоб частина приладу зі спіраллю розжарення перебувала окремо від всієї іншої частини лампочки, з'єднуючись з нею лише проводами, передбаченими заводом-виробником.
2
Відокремте верхню частину енергозберігаючої лампи разом з патроном, вкручувати в люстру, від внутрішньої начинки лампи з електронною схемою. Для цього відкрутіть пластикову або керамічну колбу, потім обережно витягуйте саму електронну схему. Бажаючи самостійно відремонтувати енергозберігаючу лампу , ретельно відкушуйте дроти живлення. Продзвоните напруженням колби для прийняття рішення, чи можна її відремонтувати, або таку лампу залишається тільки викинути або використовувати згодом по запчастинах.
3
Якщо перегоріла одна або обидві спіралі розжарення, колбу доведеться викинути, так як ремонт енергозберігаючої лампи в даному випадку неможливий. А електричну схему збережіть - можливо, вона потім буде потрібно для здійснення ремонту інших перегорілих лампочок. Коли у вас в наявності кілька перегорілих енергозберігаючих ламп, в одній з них перегоріла сама колба, а інший - електрична схема, збирайте з двох поламаних ламп одну працюючу лампочку. Підібравши нові дроти підходящого перетину, приєднуйте з їх допомогою до робочої колбі зняту з іншого лампочки електричну схему, використовуючи паяльник.
4
Закрийте колбу, загвинтивши її за місцем складання і встановивши на колишнє місце заводські защипи. У разі коли у вас збереглася лише одна перегоріла енергозберігаюча лампа з вийшла з ладу спіраллю розжарення, зніміть з неї електричну плату, яка відмінно підійде для модернізації лампи денного світла. Припаяйте чотири великі дроти лампи денного світла до місць електричної схеми, де раніше кріпилася «рідна» колба. Два таких проводи повинні йти на напруженням, другі два підключайте штепсель, а потім вам залишиться лише підключити лампу денного світла до розетки.