Як приклеїти арочний куточок. арочний куточок хабаровськ.

Арочні куточки призначені для вирівнювання прорізів дверей і вікон. Найпростіший варіант обробки - це використання пластикового куточка. Вибір цього матеріалу досить широкий, асортимент продукції різноманітний.
Вам знадобиться
  • - пластикові куточки;
  • - грунтові суміші;
  • - будівельний степлер, інструменти;
  • - скоби для степлера;
  • - рідкі цвяхи, скотч.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили скористатися обробкою за допомогою арочного куточка, виберіть відповідні вироби і вивчіть довідкові матеріали по ремонту та будівництву. Можна також отримати консультацію в магазині. Майте на увазі, куточки бувають не тільки різних кольорів і розмірів, але і різного призначення.
2
Приступайте до ремонту, тільки якщо ви придбали все необхідне. Почніть роботи з очищення поверхні стіни - зніміть зайві шпалери, Збийте молотком сильно виступаючі кути. Потім приберіть будівельне сміття, пил, займіться вирівнюванням стін. Візьміть шпаклівку або гіпс, наносите грунт згідно з технічними вимогами. Уважно вивчіть інструкцію, або проконсультуйтеся з продавцем при покупці товару.
3
Нехай грунт добре просочиться, враховуйте, що час очікування залежить від використовуваного матеріалу, дайте йому висохнути протягом пари годин. Приділіть увагу боковим укосам - максимально вирівняйте поверхню, накидайте ґрунтовку в декілька шарів.
4
Нанесіть на внутрішній кут прорізу трохи клею, притисніть куточок до стіни і притримуйте хвилин п'ять руками. Приберіть зайвий клей за допомогою уайт спирту, не залишайте ділянку забрудненим - клей швидко засихає. Зафіксуйте куточок монтажним скотчем, не прибирайте клейку стрічку, поки оздоблювальний матеріал слабо тримається на отворі.
5
Використовуйте рідкі цвяхи, які продаються в балоні зі спеціальним будівельним пістолетом - це зручніше. Зверніть увагу, в продажу цей клей буває різних кольорів. Ви можете підібрати колір клею до куточка або взяти безбарвний.
6
Для монтажу арочного куточка можна використовувати й шпаклівку. Майте на увазі, при такій технології оздоблювальний матеріал буде відставати від стіни. Для полегшення процесу візьміть будівельний степлер і невеликі скоби - 6-7 мм. Акуратно пристрелите арочний куточок до стіни, розподіляйте скоби рівномірно, по всій довжині отвору. Потім можете замішати шпаклівку або гіпс і акуратно оформити арку.
Корисна порада
Для оформлення арки можна використовувати і саморізи, які замазуються шпаклівкою і закриваються декоративними куточками.