Як зробити стендова доповідь.

Стендова доповідь , на відміну від звичайного, як правило служить інформативним приводом для спілкування з аудиторією безпосередньо. Значимість такого доповідь а залежить від того, наскільки ретельно була проведена його підготовка.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - персональний комп'ютер;
  • - редактори векторної графіки або редактори презентацій.
Інструкція
1
На етапі збору інформації для доповідь а постарайтеся не «тонути в матеріалі». Виберіть не більше трьох положень, які, на вашу думку, можуть бути найбільш важливі, і сфокусуйтеся на них. Якщо ви зможете чітко викласти все по пунктах, то ваш доповідь буде вдалий. Пам'ятайте, що всі інші відомості ви зможете надати аудиторії в ході його обговорення і відповідей на питання.
2
Зробіть чорновий макет стендового доповідь а, накресливши приблизне розташування його частин на аркуші паперу або за допомогою програми Adobe InDesign або аналогічних. Це допоможе вам зрозуміти, скільки тексту і скільки малюнків потрібно буде включити в нього, і якими приблизно будуть їх розміри, і як їх краще розташувати на стенді. До того як ви приймете остаточне рішення, спробуйте кілька можливих варіантів. При цьому не варто зменшувати або збільшувати розміри малюнків або обсяги тексту, щоб не зайняти весь простір стенду: презентація повинна бути максимально зрозумілою, тобто добре сприйматися візуально.
3
Нагорі стендового доповідь а розташуйте його назва, яка повинна з легкістю читатися здалеку (висота літер не менше 3 см), і бути коротким, інформативним, цікавим і навіть, можливо, інтригуючим. Прізвища авторів можуть бути розташовані безпосередньо під назвою доповідь а чи в його тексті.
4
Не забувайте, що найважливіша інформація повинна розташовуватися на рівні очей, а текст, поміщений праворуч, сприймається набагато легше. Ключові слова повинні бути винесені в початок пропозицій, щоб при швидкому перегляді тексту можна було відразу звернути увагу на важливу інформацію.
5
Розбийте текст доповідь а на підрозділи: вступ, методи, результати і висновки, щоб полегшити читачам орієнтування в інформації. Назва розділу повинно мати напівжирний вагу, а для тексту варто вибрати шрифт, який не має тонких ліній (Arial, Helvetica), розміром не менше 24 кегля.
6
Ви можете зробити і колірну основу для тексту. Інформативну частину найкраще виводити на підкладці холодних тонів - сірою, блакитний, а ключові моменти - на помаранчевій або червоною. Але не зловживайте кольором при оформленні доповідь а.
7
Не забудьте, що в стендовій доповідь е головне - малюнки, так як вони найбільш ефективні при описі методів і, крім того, краще запам'ятовуються. Графіки повинні бути не менше 20? 30 см, а малюнки необхідно пронумерувати шрифтом не менше 24 кегля і підписати.